Visibility

Úvod / Členovia ADMA / Visibility
Prepájame efektívne výkon s kreatívou. Dôležité sú pre nás firemné hodnoty, ktorých sa držíme a firemná kultúra, ktorú medzi sebou všetci zdieľame.

Začínali sme ako SEO agentúra, dnes sme jednou z TOP slovenských online marketingových agentúr. Pre našich klientov tvoríme dlhodobé stratégie, vďaka ktorým spoločne dosahujeme stanovené ciele. Vyberáme a aplikujeme najlepšie riešenia z rôznych oblastí, akými sú správa sociálnych sietí, platené kampane, tvorba webstránok alebo blogov. Neustále vzdelávame seba aj ostatných.

Sme kľúčová Google Premier Partner agentúra a patríme do medzinárodnej siete online marketingových agentúr Everywhere Network.

Naše služby
Digitálna marketingová stratégia
Content marketing
PPC kampane
SEO
Sociálne siete
Tvorba webov

Výstupmi našej práce nie sú len jednotky a nuly. Pre nás je výstupom spokojný klient. Mať všetko v jednom je vždy pohodlné. U nás si z ponuky služieb nemusíte vyberať po jednom. Začneme od vašej značky, zanalyzujeme trh a navrhneme aktivity, pre ktoré nájdeme relevantné online kanály.

To, čo sme kedysi volali jednoducho SEO, sa dnes rozvinulo do komplexnej vedy. Zabudnite na prvé miesto v Googli, dnes chcete byť na prvom mieste v mysli zákazníkov. Platené online kampane vedia byť zákerné. Ak chcete míňať váš reklamný rozpočet efektívne a plniť stanovené ciele, chce to poriadnu dávku skúseností.

Aká by mala byť dnes firemná webová stránka? Rýchla, jednoduchá, pútavá a pohyb na nej by mal viesť k akcii. Či chceme, alebo nie, vyberáme si očami. Alebo ešte inak, vizuál predáva. A nejde pritom len o web – dobrú grafiku potrebujete na sociálnych sieťach aj na vizitkách. Hovorí sa, že najlepšie je investovať do vzdelania. A rozšíriť prehľad zamestnancov v online marketingu nikdy nie je na škodu.

Klienti
Juraj Sasko
Juraj Sasko
Partner

Venuje sa obchodným aktivitám, konzultáciám pre kľúčových klientov a rozvoju medzinárodných aktivít Visibility.

Matus Lovas
Matúš Lovás
Managing Director

Vedie agentúru Visibility a má na starosti jej každodenný chod. Venuje sa dosahovaniu agentúrnych cieľov, marketingu, spokojnosti klientov a zamestnancov. 

Jan Andrejko
Ján Andrejko
Strategy Director

Stará sa o nastavenie správnej digitálnej stratégie a zaisťuje, aby sa podľa nej komplexné projekty aj riadili. Tiež sa venuje školeniu, rozvoju projektov, tendrom a súťažiam.

daniel biras
Daniel Birás
Head of Performance

Daniel sa stará o Performance tím v reklamnej agentúre Visibility. Zabezpečuje rozvoj tímu ako po priateľskej stránke, tak aj po odbornej stránke. Rovnako tak sa venuje projektom, z ktorých sa snaží vždy vyťažiť 110% a správne investovať každé jedno klientove euro.

Peter Svaton 1
Peter Svatoň
Head of SEO

Vedie a koordinuje SEO tím a stará sa o jeho spokojnosť a rast. Garantuje kvalitné a stále sa zlepšujúce SEO na projektoch.

Vojto Kosa
Vojto Kósa
Head of Creative

Má na starosti chod kreatívneho oddelenia, kde sa snaží maximalizovať potenciál a talent kreatívcov, copywriterov a dizajnérov, aby pre klientov tvorili pútavé a funkčné kampane.

Pavol Schejbal
Pavol Schejbal
Head od Account

Vedie tím accountov a zabezpečuje plynulú komunikáciu so stranou klienta a projektový manažment v rámci agentúry, aby chod projektov prebiehal plynulo, efektívne a načas.