Visibility

Úvod / Členovia ADMA / Visibility
1. Miluj klienta svojho 2. S dobrým know how ďalej zájdeš 3. Lepší online v hrsti ako billboard na streche

Visibility má slovenské korene a medzinárodné ambície. Začínali sme ako SEO agentúra, no online marketing sme postupne vzali útokom. Dnes pre klientov tvoríme dlhodobé stratégie, staráme sa o ich PPC a mediálne kampane či komunikujeme na sociálnych sieťach.

Za tie roky sme sa toho veľa naučili. A rozhodli sme sa učiť aj iných – vzdelávanie sa pre nás stalo hlavným poslaním. Aj týmto spôsobom chceme okoliu povedať, ako dôležití sú pre nás ľudia. Zamestnanci, klienti aj fanúšikovia, všetkých ľúbime rovnako.

Naše služby
Digitálna marketingová stratégie
Content marketing
PPC kampane
SEO
Sociálne siete

Výstupmi našej práce nie sú len jednotky a nuly. Pre nás je výstupom spokojný klient. Mať všetko v jednom je vždy pohodlné. U nás si z ponuky služieb nemusíte vyberať po jednom. Začneme od vašej značky, zanalyzujeme trh a navrhneme aktivity, pre ktoré nájdeme relevantné online kanály.

To, čo sme kedysi volali jednoducho SEO, sa dnes rozvinulo do komplexnej vedy. Zabudnite na prvé miesto v Googli, dnes chcete byť na prvom mieste v mysli zákazníkov. Platené online kampane vedia byť zákerné. Ak chcete míňať váš reklamný rozpočet efektívne a plniť stanovené ciele, chce to poriadnu dávku skúseností.

Aká by mala byť dnes firemná webová stránka? Rýchla, jednoduchá, pútavá a pohyb na nej by mal viesť k akcii. Či chceme, alebo nie, vyberáme si očami. Alebo ešte inak, vizuál predáva. A nejde pritom len o web – dobrú grafiku potrebujete na sociálnych sieťach aj na vizitkách. Hovorí sa, že najlepšie je investovať do vzdelania. A rozšíriť prehľad zamestnancov v online marketingu nikdy nie je na škodu.

Klienti
Juraj Sasko
CEO

Venuje sa obchodným aktivitám, konzultáciám pre kľúčových klientov a rozvoju medzinárodných aktivít VISIBILITY.

Matúš Lovás
Performance Quality Manager

Vedie Performance Oddelenie. Navrhuje strategické riešenia pre Performance kampane a potenciálnych klientov v spolupráci so Sales oddelením.

Ján Andrejko
SEO Quality Manager

Vedie a koordinuje SEO tím a stará sa o jeho spokojnosť a rast. Garantuje kvalitné a stále sa zlepšujúce SEO na projektoch.

Kristína Šebová
Head of Creative Department

Má na starosti tím grafikov, social media managerov, copywriterov, ideamakerov, developerov a account managerov s ktorými buduje kreatívne oddelenie vo Visi.