Visibility

Úvod / Členovia ADMA / Visibility
Prepájame efektívne výkon s kreatívou. Dôležité sú pre nás firemné hodnoty, ktorých sa držíme a firemná kultúra, ktorú medzi sebou všetci zdieľame.

Začínali sme ako SEO agentúra, dnes sme jednou z TOP slovenských online marketingových agentúr. Efektívne spájame výkon s kreatívou, vzdelávame seba aj ostatných a spoľahlivo plníme ciele našich klientov.

Sme kľúčová Google Premier Partner agentúra, patríme k top digitálnym agentúram na SVK a za naše práce pravidelne získavame domáce aj zahraničné ocenenia. Tvoríme účinné dlhodobé stratégie, spájame a aplikujeme najlepšie riešenia z rôznych oblastí. Zároveň sme zakladateľmi nezávislej agentúrnej skupiny Visibility 360 Group. Skupina Visibility 360 Group svojim klientom prináša funkčné riešenia a zastrešuje všetko od kompletnej marketingovej stratégie, brandingu a komunikácie cez tvorbu pravidelného obsahu, produkcie až po výkonnostný marketing, vývoj webov a informačných systémov.

Naše služby
Digitálny full-service ako stratégia, kreatíva, copywriting, art direction, developement
PPC, SEO, analytika
Digitálna mediálna stratégia, mediálne plánovanie, mediálny nákup
UX/UI, video, content, social media

Sme marketingová agentúra, ktorá na dosiahnutie úspechu pre našich klientov spája kreatívu s výkonom a odbornosťou. S našim tímom odborníkov ponúkame širokú škálu služieb. Aj vďaka tomu prinášame klientom komplexné riešenia pre ich marketingové aktivity.

Potreby klienta staviame na prvé miesto, pričom proaktívne pristupujeme k návrhom efektívnych a kreatívnych riešení. Od analýzy, cez stratégiu až ku kreatívnym a výkonnostným aktivitám vašej značky. Okrem SEO a PPC servisu naše portfólio dotvára aj množstvo kreatívnych služieb, ako tvorba ideí, grafické práce, sociálne siete, stratégie, tvorba webových stránok a v neposlednom rade, komplexné kampane. Na to, aby sme vybrali najvhodnejší a najefektívnejší spôsob komunikácie vašej značky, ju potrebujeme najskôr spoznať.

Vaše podnikanie si zaslúži byť v popredí a my vám pomôžeme na tejto ceste k úspechu.

Klienti
incon incon
innovatrics innovatrics
kaufland kaufland
lamitec lamitec
supa supa
Juraj Sasko
Juraj Sasko
Partner

Venuje sa obchodným aktivitám, konzultáciám pre kľúčových klientov a rozvoju medzinárodných aktivít Visibility. V neposlednom rade vedie Visibility 360 Group.

Matúš Lovás 2000x2000
Matúš Lovás
Managing Director

Vedie agentúru Visibility a má na starosti jej každodenný chod. Venuje sa dosahovaniu agentúrnych cieľov, marketingu, spokojnosti klientov a zamestnancov.

Petrík Svatoň 2000x2000
Peter Svatoň
Head of Performance

Vedie a koordinuje Performance tím (SEO a PPC) a stará sa o jeho spokojnosť a rast.

Garantuje kvalitné a stále sa zlepšujúce na projektoch

Alex Gerbóc 2000x2000
Alex Gerbóc
Head of Marketing

Vedie marketingový tím ako aj marketingovú komunikáciu agentúry, organizovanie eventov, vzdelávacieho obsahu a e-mail marketingovú komuniáciu.

Okrem iného rieši aj partnerstvá, mediálne výstupy.

Pali Schejbal 2000x2000
Pavol Schejbal
Head of Client Services

Vedie kreatívne oddelenie (grafikov, programátorov, copywriiterov, ideamakerov, social media manažérov) a zabezpečuje plynulú komunikáciu so stranou klienta a projektový manažment v rámci agentúry, aby chod projektov prebiehal plynulo, efektívne a načas.

Luboš Sabo 2000x2000
Ľuboš Sabo
Head of Business Development

Získavanie nových akvizícií, vedenie tímu biznis konzultantov a plnenie obchodných cieľov agentúry.

V oblasti marketingu a biznisu rieši klientom alebo budúcim klientom poradenstvo.