Visibility

Úvod / Členovia ADMA / Visibility
Prepájame efektívne výkon s kreatívou. Dôležité sú pre nás firemné hodnoty, ktorých sa držíme a firemná kultúra, ktorú medzi sebou všetci zdieľame.

V roku 2021 vznikla nezávislá agentúrna skupina Visibility 360 Group.

Skupina Visibility 360 Group svojim klientom prináša funkčné riešenia a zastrešuje všetko od kompletnej marketingovej stratégie, brandingu a komunikácie cez tvorbu pravidelného obsahu, produkcie až po výkonnostný marketing, vývoj webov a informačných systémov.

Naše služby
Digitálna marketingová stratégia
Content marketing
PPC kampane
SEO
Sociálne siete
Tvorba webov

Výstupmi našej práce nie sú len jednotky a nuly. Pre nás je výstupom spokojný klient. Mať všetko v jednom je vždy pohodlné. U nás si z ponuky služieb nemusíte vyberať po jednom. Začneme od vašej značky, zanalyzujeme trh a navrhneme aktivity, pre ktoré nájdeme relevantné online kanály.

To, čo sme kedysi volali jednoducho SEO, sa dnes rozvinulo do komplexnej vedy. Zabudnite na prvé miesto v Googli, dnes chcete byť na prvom mieste v mysli zákazníkov. Platené online kampane vedia byť zákerné. Ak chcete míňať váš reklamný rozpočet efektívne a plniť stanovené ciele, chce to poriadnu dávku skúseností.

Aká by mala byť dnes firemná webová stránka? Rýchla, jednoduchá, pútavá a pohyb na nej by mal viesť k akcii. Či chceme, alebo nie, vyberáme si očami. Alebo ešte inak, vizuál predáva. A nejde pritom len o web – dobrú grafiku potrebujete na sociálnych sieťach aj na vizitkách. Hovorí sa, že najlepšie je investovať do vzdelania. A rozšíriť prehľad zamestnancov v online marketingu nikdy nie je na škodu.

Klienti
incon incon
innovatrics innovatrics
kaufland kaufland
lamitec lamitec
supa supa
Juraj Sasko
Juraj Sasko
Partner

Venuje sa obchodným aktivitám, konzultáciám pre kľúčových klientov a rozvoju medzinárodných aktivít Visibility.

Matus Lovas
Matúš Lovás
Managing Director

Vedie agentúru Visibility a má na starosti jej každodenný chod. Venuje sa dosahovaniu agentúrnych cieľov, marketingu, spokojnosti klientov a zamestnancov. 

Jan Andrejko
Ján Andrejko
Strategy Director

Stará sa o nastavenie správnej digitálnej stratégie a zaisťuje, aby sa podľa nej komplexné projekty aj riadili. Tiež sa venuje školeniu, rozvoju projektov, tendrom a súťažiam.

daniel biras
Daniel Birás
Head of Performance

Daniel sa stará o Performance tím v reklamnej agentúre Visibility. Zabezpečuje rozvoj tímu ako po priateľskej stránke, tak aj po odbornej stránke. Rovnako tak sa venuje projektom, z ktorých sa snaží vždy vyťažiť 110% a správne investovať každé jedno klientove euro.

Peter Svaton 1
Peter Svatoň
Head of SEO

Vedie a koordinuje SEO tím a stará sa o jeho spokojnosť a rast. Garantuje kvalitné a stále sa zlepšujúce SEO na projektoch.

Vojto Kosa
Vojto Kósa
Head of Creative

Má na starosti chod kreatívneho oddelenia, kde sa snaží maximalizovať potenciál a talent kreatívcov, copywriterov a dizajnérov, aby pre klientov tvorili pútavé a funkčné kampane.

Pavol Schejbal
Pavol Schejbal
Head od Account

Vedie tím accountov a zabezpečuje plynulú komunikáciu so stranou klienta a projektový manažment v rámci agentúry, aby chod projektov prebiehal plynulo, efektívne a načas.