Elite | Monday Lovers

Úvod / Členovia ADMA / Elite | Monday Lovers
Idea a technológie. To najlepšie z oboch svetov spájame do 360° kampaní pre veľké a odvážne značky.

Sme stabilná agentúra, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov. Máme za sebou desiatky komplexných online kampaní pre najväčšie značky na trhu ako O2, VÚB banka, Panta Rhei, Bioderma, Hyundai a množstvo iných. Náš kvalitný inhouse tím je zložený z viac ako 35 odborníkov rozdelených do špecializovaných oddelení (kreatívci, grafici, web development, mobilné aplikácie, social media a account management).

Elite vznikol pôvodne ako webová agentúra, ktorá sa postupne pretransformovala na fullservisovú komunikačnú agentúru pôsobiacu na Slovensku aj v Čechách. Silná orientácia na technológie a trendy v nás však zostala. Aj preto ich neustále využívame v spojení so silnými ideami, ktoré spoločne prispievajú k zvýšeniu výkonnosti kampane.

Naše služby
Digitálne kampane (idea, stratégia)
Video produkcia
PPC a emailing
Sociálne siete
Web a mobile development

V rámci našich služieb a silných stránok nás najlepšie definujú tieto 4 piliere:

Technologické zázemie – Milujeme nové trendy a technológie. Využívame ich nielen pri technických projektoch, ale aj pri kreatívnych. Príkladom môže byť vyslanie maňušky do skutočného vesmíru alebo prvý robotický barman.

Skúsený interný tím – Máme zohratý tím vlastných odborníkov, ktorí spolu denne zdieľajú spoločné kancelárie, radosti aj znalosti.

Zdravé ego – Držíme si ego na uzde a kreatívne nápady tvoríme v prvom rade pre prospech klienta a výkonnosti kampane. Nie za účelom reklamných ocenení.

Oddanosť – Klienti s nami radi pracujú pre náš ľudský prístup a rýchlosť. Aj preto napríklad spolupracujeme s O2 Slovensko už viac ako krásnych 7 rokov. A to je už v dnešnej dobe raritou, najmä pri takomto veľkom klientovi.

Klienti
Lubomír Lajoš
Managing partner

Ľubo vybudoval agentúru na zelenej lúke.

Od tvorby grafických dizajnov (!) v dvojčlennej firme po fullservisovú digitálnu agentúru fungujúcu v dvoch krajinách. Napriek tomu sa stále venuje kľúčovým projektom a klientom, prináša inovácie do rôznych projektov a stará sa o správny chod agentúry.

Peter Šurín
Strategy director

V Elite je od samého začiatku a postupne sa s rastom agentúry venoval viacerým pozíciám (od programovania webov s grafikou od Ľuba :).

Dnes má na starosti stratégiu komunikácie a dáva do kampaní pre klientov triezvy pohľad. Navyše, je technologickým nadšencom a rád prináša inovácie do zverených projektov.

Marián Hlinka
Client service director

Majo pracuje v Elite takmer 6 rokov a viac ako polovicu tohto obdobia sa venuje vedeniu a vychovávaniu account managerov.

Má na starosti väčšinu klientov agentúry, organizáciu jobov, výberové konania a newbiznis. Je mu blízka proaktivita a často otravuje s vetou „čo keby sme…“.

Matej Valo
Senior copywriter

Tvorca kreatívnych konceptov a netradičných komunikačných riešení.

Za sebou má viac ako 5 rokov v reklame, počas ktorých pracoval na komplexných kampaniach pre značky O2, VÚB, Panta Rhei, Sberbank, SAB Miller, Hyundai a pod. Matej je nevyliečiteľný perfekcionista, miluje vymýšľanie netradičiek a paradoxne na kreatívca mu neujde ani jeden deadline.