Elite | Monday Lovers

Úvod / Členovia ADMA / Elite | Monday Lovers
Moderná fullservice reklamná agentúra, ktorá pokryje potreby každého klienta.

Elite / Monday Lovers je fullservice reklamná agentúra, so silným digitálnym zázemím, ktorá pôsobí na trhu od roku 2007. Sedíme v Bratislave a Prahe. Máme za sebou stovky kampaní pre desiatky značiek, primárne na slovenskom a českom trhu. Pracovali sme napríklad pre Orange, VÚB, O2 Slovensko, Eon, O2 Česko, Tesco Mobile, MOL, Raiffeisen bank, Harmony, Slovnaft, Bioderma, Hyundai, Hubert, Baumit, Eset, Generali a mnoho iných.

Náš interný tím profesionálov poradí klientom s biznisom, stratégiou, digitálnou či 360-tkovou kampaňou. Pomôžeme so sociálnymi sieťami alebo naprogramujeme web či mobilnú aplikáciu. Kampane okrem toho radi okoreníme kreatívnymi špeciálkami. To všetko pod kontrolou kvalitného client servicu, no vždy s individuálnym a ľudským prístupom.

Naše služby
Kreatívne kampane (idea, stratégia)
Video produkcia
Web a mobile development
Sociálne siete
PPC a emailing
AI

Poskytujeme komplexné marketingové služby, od analýzy a komunikačnej stratégie cez digitálne kampane, BTL až po ATL.

Nemáme problém ani s PR a eventom. Interný social media tím sa stará o všetky sociálne siete našich klientov a na oddelení developerov si naprogramujeme systém, web či mobilnú aplikáciu. Všetky naše výstupy vytvárame s dôrazom na kreativity, kvalitu a výkon. V Elite si tykáme s technológiami a trendami. A veľmi radi vymyšľame kreatívne špeciálky.

Klienti
Orange logo Orange logo
Harmony logo Harmony logo
Peter Šurín 1
Peter Šurín
Strategy Director & Partner

Peťo je v agentúre od samotného začiatku.

Postupne sa venoval viacerým pozíciám. Dnes patrí medzi najrešpektovanejších Strategy Directorov na slovenskom a českom trhu.

Jeho rukopis nájdete pod mnohými značkami vrátane takých ako O2, Orange, VÚB, Harmony alebo, Slovnaft. Vlastní desiatky reklamných ocenení na Slovenskom aj českom trhu. Je členom Art Directors Club. Od roku 2020 je v Elite / ML partnerom.

Marián Hlinka 1
Marián Hlinka
Client Service Director & Partner

Majo sa už viac ako desaťročie stará o klientov agentúry a rozvoj biznisu.

Do Elitu nastúpil ako Account Manager, neskôr bol tím lídrom, Account Directorom a dnes agentúru spoločne s Peťom Šurínom vedú. Projekovo sa podpísal pod stovky projektov na slovenskom aj českom trhu a pracoval pre značky ako O2 SK, O2 CZ, Orange, Harmony, Bioderma, Hubert, ZSE, Raiffeisen a mnohí ďalší. Od roku 2020 je v Elite / ML partnerom.

Roman Breja
Roman Breja
Account Director

Roman je skúsený šéf accountského tímu.

Má prehľad na všetkými projektami agentúry. Vždy ochotne poradí a pomôže s každou požiadavkou klienta.

Od roku 2012 odaccountoval množstvo projektov, od malých, cez stredné až po tie najväčšie 360-tkové kampane. Zdobí ho extrémna organizovanosť a kľud aj v najťažších situáciách.

Barbora Jurovcová
Barbora Jurovcová
Ideamaker Senior

Barča je jedným z najdlhšie pôsobiacich ľudí v Elite.

Jej priestorom boli dlhé obdobie najmä sociálne siete, kde spravovala desiatky profilov klientov agentúry.

Zo social media managera sa vypracovala na tím lídra. Sociálne siete nikdy neopustila, no dnes sa už venuje aj kreatíve a ideamakingu pre najväčších klientov agentúry. Má prehľad v trendoch a vždy vie nájsť netradičné riešenie.

Slavomír Artim
Slavo Artim
Copywriter / Ideamaker Senior

Slavo je najskúsenejším copywriterom a ideamakerom agentúry.

Do Elitu prišiel na záskok, keď chcel skončiť s reklamou, aby napokon ostal roky. Rád sa hrá so slovíčkami a vetami, vymyslí netradičku, napíše spot ale aj ideu pre veľkú kampaň.

Na konte má viacero kreatívnych ocenení a je členom Art Directors Club.