ui42

One-stop shop, nielen v e-commerce. Jednoducho všetko pre váš online biznis pod jednou strechou.

V ui42 sa už viac ako dve dekády venujeme vývoju špičkových B2C a B2B webov, webových aplikácií či e-shopov na našom vlastnom redakčnom systéme BUXUS, ktorý neustále vyvíjame a zdokonalujeme. Na prvé miesto kladieme a vždy sme aj kládli užívateľa, a preto realizujeme používateľské výskumy a testovania, vďaka ktorým navrhujeme funkčné digitálne produkty a služby. Tieto online projekty by však neboli úspešné bez efektívneho výkonnostného marketingu a personalizovaného obsahu pre užívateľov na báze umelej inteligencie.

Naše úspechy hovoria za nás! Stojíme za vznikom najväčšieho pracovného portálu Profesia, prvej online lekárne Pilulka24, redizajnom Prvej stavebnej sporiteľne a aktívne sa podieľame na vývoji a raste úspešných e-shopov ako Dedoles, Najšport, Feedo, IBO, Kaktus Bike či Styx. Sme hrdými spoluzakladateľmi Slovenskej User Experience Asociácie a súčasťou slovensko.digital a ADMA. Okrem tohto všetkého stíhame vzdelávať mladú generáciu aj odbornú verejnosť prostredníctvom rôznych workshopov či konferencií akou je práve Website Story.

A náš najväčší úspech? Spokojní klienti, ktorí nás odporúčajú ďalej, a zamestnanci, bez ktorých by to jednoducho nebolo ui42!

Naše služby
Vývoj webov a webových aplikácií
UX/UI
Performance marketing
Digitálne produkty

Naše služby:

Vývoj webov a webových aplikácií

Zabezpečujeme riešenia šité na mieru pre internetové obchody, cestovné kancelárie, štátne inštitúcie, samosprávy a ďalšie iné segmenty. Pracujeme na rôznych platformách, no najradšej na našom CMS BUXUS, čo je sofistikovaná platforma pripravená na rast a expanziu.

UX/UI

Špecializujeme sa na optimalizáciu použiteľnosti webových stránok, zvyšovanie požadovanej konverzie, identifikáciu slabých stránok či na vylepšenia, ktoré zlepšia celkovú užívateľskú skúsenosť a v konečnom dôsledku zvýšia príjmy.

Performance Marketing

Poskytujeme rôzne marketingové služby a e-commerce poradenstvo, vrátane plánovania a riadenia reklamných kampaní, merania a analýzy výkonu kampaní. Zameriavame sa hlavne na výkonnostné kampane a využívame kanály ako Google, Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, cenové porovnávače a veľkú pozornosť venujeme SEO ako po technickej, tak aj obsahovej stránke.

Digitálne produkty

Vždy sme boli tak trochu priekopníci, a preto máme na konte viacero digitálnych produktov. Od roku 1997 vyvíjame prvé slovenské CMS BUXUS, ktoré je spoľahlivé a hlavne na mieru prispôsobené klientovým požiadavkám. Okrem redakčného systému vyvíjame aj Chatbota či odporúčací nástroj na báze umelej inteligencie, ktorého hlavným cieľom je efektívny cross-sell a up-sell na e-shope.

Klienti
Aktuality Aktuality
Be Lenka Be Lenka
feedo feedo
Generali logo Generali logo
Najsport Najsport
PSS PSS
Slovart Slovart
SLSP SLSP
Startlab Startlab
Styx Styx
Vasa lekaren Vasa lekaren
ui42 Robo Mraz
Róbert Mráz
Co-founder, CTO, CFO

Robo s ďalšími dvomi kolegami z akademického prostredia založili firmu ui42.

Technológie, špeciálne IT a ešte špeciálnejšie webové sú jeho najobľúbenejšou časťou práce, a preto je vo firme zodpovedný za technologické aspekty služieb a produktov a je vedúci vývojárskeho tímu. Okrem toho má na starosti financie, zmluvy a procesy. Mimo ui42 aj učí na FMFI kurz o vývoji a živote webových aplikácií.

ui42 Martin Krupa
Martin Krupa
Co-founder, UX Guru

Martin spolu s Robom založil ui42.

Jeho doménou je UX, najmä v oblasti e-commerce, ktoré na Slovensko priniesol v roku 2011. Stál pri zrode Slovenskej user experience asociácie (SUXA), ktorá každoročne organizuje World Usability Day (WUD), napísal knihu E-shop od nápadu po úspech, prednáša a vedie bakalárske práce na FIIT STU A FMFI UK a Rád propagujem UX aj na konferenciách či školeniach.

ui42 Andrej Kajan
Andrej Kajan
CEO

Andrej je vďaka svojim dlhoročným manažérskym zručnostiam výkonný riaditeľ v ui42.

Má na starosti nastavenie stratégie,smeru celej firmy a jej rozvoj. Je zodpovedný za budgety, pomáha pri hľadaní nových talentov, vyhľadáva nové obchodné príležitosti a pod jeho taktovkou firma dlhodobo rastie.

ui42 Robo Hager
Robo Háger
Marketing Director & Relationship Manager

Robo je vyštudovaný marketér s dlhoročnou marketingovou praxou.

V ui42 je zodpovedný za marketingové oddelenie a online a offline aktivity značky. Okrem toho pôsobí ako relationship manager našich TOP klientov a podieľa sa na rozvoji ich biznisu.