ui42

User Oriented Agency: Pomáhame klientom rásť v online priestore.

Sme one-stop shop agentúra, ktorá pod jednou strechou združuje odborníkov z oblasti UX, programovania, analytiky, online marketingu a umelej inteligencie. Programujeme B2C a B2B e-shopov na mieru. Tie sú prevažne postavené na našom redakčnom systéme BUXUS – prvým slovenským CMS s neustálym vývojom nových funkcionalít. Vďaka realizácii používateľských výskumov a testovaní navrhujeme funkčné digitálne produkty a služby. Poskytujeme konzultácie v oblasti e-commerce. Stojíme za unikátnym vzdelávacím projektom pre e-shopy MastersGate, sme spoluzakladateľom Slovenskej User Experience Asociácie, sme súčasťou občianskeho združenia Slovensko.digital. V ui42 vznikol najväčší pracovný portál Profesia a aktívne sa spolupodieľame na vývoji a raste úspešného e-shopu Dedoles. Naším najväčším úspechom sú naši spokojní klienti.

Naše služby
Programovanie a vývoj webov na mieru
UX
Online marketing, SEO
Vývoj nových online produktov (incl. AI)

Naše služby:

Vývoj – Zabezpečujeme riešenia pre internetové obchody, cestovné kancelárie, štátne inštitúcie, samosprávy a mnohé iné segmenty šité na mieru. Náš redakčný systém BUXUS je sofistikovaná platforma pripravená na rast a expanziu, vďaka čomu sa naši klienti stávajú lídri na online trhu.

UX – Navrhujeme a dizajnujeme digitálne produkty určené ľuďom. Usilujeme sa o zlepšenie používateľského zážitku.

Online marketing – S našimi klientmi spoločne tvoríme online marketingové stratégie na podporu rastu a zvýšenia konverzií. Zameriavame sa na výkonnostné kampane a využívame kanály ako Google, Facebook, Instagram, Youtube, Heuréka iné porovnávače (aj medzinárodné) a veľkú pozornosť venujeme SEO po technickej aj obsahovej stránke.

Vývoj digitálnych produktov – vždy sme boli tak trochu priekopníci a na konte máme viacero digitálnych produktov. Aktuálne sa venujeme sa napr. umelej inteligencii, kde je úplnou novinkou recommendation tool. Vyvinuli sme aj vlastného Chatbota.

Klienti
4ka 4ka
Aktuality Aktuality
Dedoles Dedoles
Dr. Max Dr. Max
Holokolo Holokolo
Kompava Kompava
Najsport Najsport
O2 O2
Piskacie Piskacie
Sygic Sygic
Toyeto Toyeto
UPC UPC
ui42 Robo Mraz
Róbert Mráz
Co-founder, CTO, CFO

Robo s ďalšími dvomi kolegami z akademického prostredia založili firmu ui42.

Technológie, špeciálne IT a ešte špeciálnejšie webové sú jeho najobľúbenejšou časťou práce, a preto je vo firme zodpovedný za technologické aspekty služieb a produktov a je vedúci vývojárskeho tímu. Okrem toho má na starosti financie, zmluvy a procesy. Mimo ui42 aj učí na FMFI kurz o vývoji a živote webových aplikácií.

ui42 Martin Krupa
Martin Krupa
Co-founder, UX Guru

Martin spolu s Robom založil ui42.

Jeho doménou je UX, najmä v oblasti e-commerce, ktoré na Slovensko priniesol v roku 2011. Stál pri zrode Slovenskej user experience asociácie (SUXA), ktorá každoročne organizuje World Usability Day (WUD), napísal knihu E-shop od nápadu po úspech, prednáša a vedie bakalárske práce na FIIT STU A FMFI UK a Rád propagujem UX aj na konferenciách či školeniach.

ui42 Andrej Kajan
Andrej Kajan
CEO

Andrej je vďaka svojim dlhoročným manažérskym zručnostiam výkonný riaditeľ v ui42.

Má na starosti nastavenie stratégie,smeru celej firmy a jej rozvoj. Je zodpovedný za budgety, pomáha pri hľadaní nových talentov, vyhľadáva nové obchodné príležitosti a pod jeho taktovkou firma dlhodobo rastie.

ui42 Robo Hager
Robo Háger
Marketing Director & Relationship Manager

Robo je vyštudovaný marketér s dlhoročnou marketingovou praxou.

V ui42 je zodpovedný za marketingové oddelenie a online a offline aktivity značky. Okrem toho pôsobí ako relationship manager našich TOP klientov a podieľa sa na rozvoji ich biznisu.