PS:Digital

Úvod / Členovia ADMA / PS:Digital
To je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne, úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu, ideamaking, social media, execution, art direction, copywriting aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram). Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych príležitostiach.

Naše služby
Tvorba digitálnych stratégií
Tvorba a správa digitálnych kampaní
Správa firemných profilov na sociálnych sieťach
Performance kampane

Naše služby:

Tvorba digitálnych stratégií – Návrh a realizácia komplexných digitálnych stratégií zahrňujúcich viacero nástrojov digitálneho marketingu. Digitálne stratégie navrhujeme samostatne, ale aj ako súčasť väčšej komunikačnej stratégie klienta.

Tvorba a správa digitálnych kampaní – Návrh a realizácia kampaní v digitálnom priestore vrátane sieťových kampaní (Facebook, Google, RTB, reklamné siete) a nákupu mediálneho priestoru priamo na internetových portáloch.

Správa firemných profilov na sociálnych sieťach – Denná správa social media stránok klientov, výroba obsahu podľa zadanej témy a cieľovej skupiny, priebežná komunikácia s fanúšikmi, community management. Priebežné analýzy a vyhodnocovanie aktivity, pravidelný reporting fungovania social media stránok.

Performance kampane – Návrh, príprava a optimalizácia výkonovej kampane zameranej na získavanie konkrétnych cieľov (Leads) na webe klientov alebo mimo webu. Prípadne kampane zamerane na zvyšovanie návštevnosti webu, zvyšovania video views a podobne.

PS Digital sk Predstavujeme digital marketing tim Peter Sebo
Peter Šebo
Founder & CDO

Agentúru PS:Digital založil v roku 2014 a pod jeho vedením sa za necelé 3 roky zaradila medzi TOP 5 digitálnych agentúr.

Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR. Odborný mesačník Stratégie ho aktuálne zaradil medzi 4 lídrov, ktorí hýbu slovenským digitálom.

Róbert Szabó
Managing Director

V PS:Digital pôsobí ako Managing Director a má na starosti chod celej agentúry a spokojnosť našich klientov.

Zároveň má na starosti prípravu mediálnych stratégií pre kľúčových klientov ako napríklad Tatra banka, DÔVERA zdravotná poisťovňa, Raiffeisen banka, Curaprox, TV Markíza, Rádio Expres, Zoznam.sk a ďalší.