Performics

Úvod / Členovia ADMA / Performics
Efektívny online marketing ušitý na mieru pre každého klienta.

Sme výkonnostná agentúra s celosvetovým pokrytím a najväčší globálny partner Google. Naše portfólio pozostáva z viac ako 100 spokojných klientov, ktorí vďaka spoločnému partnerstvu pravidelne dosahujú úspechy, ktoré posilňujú postavenie ich značky na trhu. Využitím rôznych marketingových kanálov napĺňame požiadavky obchodných a marketingových oddelení.

Úspechy našich klientov pozostávajú z dlhoročných skúseností, ktoré sú kombináciou zručností doplnené o jedinečné dáta. Zdrojom týchto dát sú rôzne nástroje. Medzi tieto nástroje patria aj naše patentované technológie, ktoré klientom ponúkajú detailnejší prehľad o konkurencii ako aj dáta, ktoré im dosahujú požadovanú efektivitu kampaní.

Naše služby
Digital Marketing Strategy
Performance Campaigns
SEO
Website analytics
RTB

Medzi naše služby patrí tvorba Google reklamy, video reklamy a reklamy na sociálnych sieťach a SEO (optimalizácia vo vyhľadávačoch).

Našim klientom pomáhame s budovaním ich značky, čo dosahujeme vďaka efektívne nastaveným digitálnym stratégiám a zhodnocovaním minulých a súčasných online aktivít. Monitorujeme konkurenciu a realizujeme komplexný prieskum trhu, vďaka čomu nastavujeme online aktivity. Uskutočňujeme efektívny nákup reklamného priestoru vďaka nástrojom, ktoré umožňujú multikanálové plánovanie a optimalizáciu. Na tvorbu online kampaní a nakupovanie online priestoru využívame vlastné získané dáta. Našou hlavnou výzvou je rozvoj programatického nákupu na Slovensku.

Klienti
Daniel Zaiček
Business Development Director

Viac ako 10-ročné skúsenosti v obchode, využíva Daniel na rozvoj vzťahov s klientmi, dodávateľmi a inými partnermi.

Klientom pomáha sa orientovať v online marketingu, ktorý je veľmi komplexný ekosystém. Výsledkom jeho strategickej práce sú efektívne kampane. Spája umenie budovania značky s vedou výkonnostného marketingu prostredníctvom programatickej reklamy. Okrem toho sa stará o rozvoj slovenskej pobočky prostredníctvom HR a marketingu. Rád prezentuje a jeho prezentácie sú vždy zaujímavo spracované.

Ladislav Suško
Managing Director

Ladislav Suško je výkonným riaditeľom spoločnosti Performics Slovensko a Česká republika.

Túto rolu prevzal po viac ako 6 rokoch pôsobenia v spoločnosti Performics, pred tým B2B Group. S viac ako 12-ročnými skúsenosťami v oblasti digitálneho marketingu patrí medzi jeho hlavné úlohy rozvoj vzťahov so strategickými klientami a partnermi. Ladislav je zodpovedný za obchodné ciele agentúry, ktorá je súčasťou globálnej skupiny Publicis One. V rámci lokálnych trhov je hlavnou výzvou rozvoj programatického nákupu.

Andrea Svatíková
Head of Digital

Andrea Svatíková pôsobí v Performics viac ako 7 rokov na pozícii Head of Digital.

Jej hlavnou úlohou vo firme je strategické plánovanie online kampaní a realizácia efektívneho média mixu zahŕňajúceho nielen výkonové formáty, ale aj display, online PR či netradičné digitálne riešenia pre veľkých a medzinárodných klientov. Jej fókus je primárne na finančných klientov z oblasti bankingu a poisťovníctva, tendre či veľké strategické prezentácie.