ContentFruiter

Úvod / Členovia ADMA / ContentFruiter
Marketing robíme inak.

Sme špecializovaná marketingová agentúra. Vznikli sme v roku 2016 ako prvá agentúra na Slovensku zameraná na content marketing. Vytvárame dlhodobé projekty (bežiace kontinuálne aj viac ako 7 rokov) pre klientov z mnohých segmentov. Sme zohraný tím viac ako 20 špecialistov a cca 80 externých spolupracovníkov.

Pracujeme na content marketingu a obsahových stratégiách pre značky ako HiPP, SCONTO, Garmin, AJ Produkty, Legrand, Terran, Viessmann, Sweet Family, Penam, SCANquilt, Velux a mnohé iné. Plnohodnotne pokrývame slovenský a český trh.

Našim cieľom je vytvárať informačných lídrov v segmentoch, aj preto pracujeme spravidla iba pre jednu značku v segmente. Pre našich klientov zastrešujeme okrem content marketingu aj iné online marketingové a performance aktivity. Našim poslaním je poskytovať skutočné hodnoty a byť užitočný pre našich klientov, ich zákazníkov ako aj pre naše okolie.

Naše služby
Content marketing
Social media marketing
Web development
Performance marketing

Pripravujeme a staráme sa primárne o dlhodobé full service content marketingové projekty.

Tie začínajú nastavením stratégie (obsahové stratégie), prípravou platformy pre obsah (web development) a pokračujú produkciou a šírením hodnotného obsahu.

V rámci produkcie obsahu sa v spolupráci s odborníkmi zo segmentu nášho klienta, staráme o prípravu článkov, infografík, videí, e-kníh, rozhovorov a rôznych iných formátov obsahu. Pri distribúcii obsahu sa okrem nastavenia distribučnej stratégie, staráme o správu sociálnych sietí, email marketing, SEO a linkbuilding, email marketing, natívnu reklamu, či spoluprácu s influencermi. Pri niektorých klientoch navyše zastrešujeme aj rôzne iné menšie online projekty, či performance marketing aktivity (PPC kampane v Google, Facebook).

Klienti
garmin logo garmin logo
helios logo helios logo
hipp logo hipp logo
ivio logo ivio logo
kubicasport logo 1 kubicasport logo 1
legrand logo legrand logo
logo ajprodukty logo ajprodukty
muziker logo 1 muziker logo 1
penam logo 1 penam logo 1
proreco logo 1 proreco logo 1
scanquilt logo scanquilt logo
sconto logo sconto logo
sweet family logo sweet family logo
terran logo terran logo
velux logo velux logo
viessmann logo viessmann logo
Roman Kleman 1
Roman Kleman
CEO & Co-Founder

Práca s obsahom mu je blízka a asi aj preto v roku 2014 priniesol ideu špecializácie agentúry na content marketing pod názvom ContentFruiter.

Po úspešnom štarte služby (na platforme divízie full-service agentúry) vznikla v roku 2016 samostatná agentúra. V agentúre sa stará o nové vízie a napredovanie. Je hrdý, že sa podarilo postaviť hodnotnú, silnú a rešpektovanú agentúru, na zelenej lúke a mimo hlavného mesta, ktorá priťahuje ľudí a významne pomáha značkám rásť.

pv profil 3 – kópia 2
Patrik Vavrovič
Managing Director & Co-Founder

Už viac ako 8 rokov sa aktívne venuje oblasti content marketingu.

V CF pôsobí od jeho vzniku a podieľa sa na jeho budovaní, tvorbe a ladení vlastného know-how. S klientami pravidelne konzultuje aj komplexný pohľad na ich marketing. Pravidelne prednáša na konferenciách, univerzitách a vedie workshopy na tému online marketingu, content marketingu a natívnej reklamy.

sandra sutkova foto
Sandra Šutková
Chief Production Officer

Chief Production Officer v ContentFruiter, s viac než 5-ročnou marketingovou skúsenosťou postupne získala skúsenosti v oblasti PPC reklamy, social media marketingu a vedenia digitálneho oddelenia.

V agentúre aktuálne sleduje kvalitu a efektívnosť produkčných procesov, zabezpečujúc tak spokojný a výkonný tím. Okrem toho, zohráva rolu strategického partnera pre vedenie agentúry i klientov. Svoje skúsenosti zdieľa na univerzitných prednáškach a pri mentorovaní budúcich marketérov.