ContentFruiter

Úvod / Členovia ADMA / ContentFruiter
VALUE CREATORS

Sme špecializovaná marketingová agentúra. Vznikli sme v roku 2016 ako prvá agentúra na Slovensku zameraná na content marketing. Vytvárame dlhodobé projekty (bežiace kontinuálne aj viac ako 6 rokov) pre klientov z mnohých segmentov. Sme zohraný tím viac ako 20 špecialistov a cca 80 externých spolupracovníkov.

Pracujeme na content marketingu a obsahových stratégiách pre HiPP, SCONTO, Garmin, SPP, Legrand, Terran, Viessmann, Sweet Family, Penam, SCANquilt, Velux a mnohé iné spoločnosti. Plnohodnotne pokrývame slovenský a český trh.

Našim cieľom je vytvárať informačných lídrov v segmentoch, aj preto pracujeme vždy exkluzívne iba pre jednu značku v segmente. Pre našich klientov zastrešujeme okrem content marketing aj iné online marketingové a performance aktivity. Našim poslaním je poskytovať skutočné hodnoty pre našich klientov, ich zákazníkov ako aj pre naše okolie.

Naše služby
Content marketing full service
Social media marketing
Web development
Performance marketing

Pripravujeme a staráme sa primárne o dlhodobé full service content marketingové projekty. Tie začínajú nastavením stratégie (obsahové stratégie), prípravou platformy pre obsah (web development) a pokračujú produkciou a šírením hodnotného obsahu (za rok vytvoríme viac ako 1100 kusov originálneho obsahu pre viac ako 20 rôznych segmentov).

V rámci produkcie obsahu sa v spolupráci s odborníkmi zo segmentu nášho klienta, staráme o prípravu článkov, infografík, videí, e-kníh, rozhovorov a rôznych iných formátov obsahu. Pri distribúcii obsahu sa okrem nastavenia distribučnej stratégie, staráme o správu sociálnych sietí, email marketing, SEO a linkbuilding, email marketing, natívnu reklamu, či spoluprácu s influencermi. Pri niektorých klientoch navyše zastrešujeme aj rôzne iné menšie online projekty, či performance marketing aktivity (PPC kampane v Google, Facebook).

Klienti
Garmin Garmin
Helios Helios
Hipp Hipp
Legrand Legrand
Penam Penam
SCANquilt SCANquilt
Sconto Sconto
Terran Terran
Velux Velux
Viessmann Viessmann
Roman Kleman
Roman Kleman
CEO & Founder CF

Práca s obsahom mu je blízka a asi aj preto v roku 2014 priniesol ideu špecializácie agentúry na content marketing pod názvom ContentFruiter. Po úspešnom štarte služby (na platforme divízie full-service agentúry) vznikla v roku 2016 samostatná agentúra.

V agentúre sa stará o nové vízie a napredovanie. Je hrdý, že sa podarilo postaviť hodnotnú, silnú a rešpektovanú agentúru, na zelenej lúke a mimo hlavného mesta, ktorá priťahuje šikovných ľudí a významne pomáha značkám rásť.

Patrik Vavrovic
Patrik Vavrovič
Managing Director & Co-founder CF

Už viac ako 8 rokov sa aktívne venuje oblasti content marketingu. V CF pôsobí od jeho vzniku a podieľa sa na jeho budovaní, tvorbe a ladení vlastného know-how.

V agentúre tiež dozerá na strategický priebeh content marketingových projektov. S klientami pravidelne konzultuje aj komplexný pohľad na ich marketing.