Invelity

Úvod / Členovia ADMA / Invelity
Kvalitný digitálny marketing a programovanie bez omáčok

Sme agentúra, ktorá sa komplexne zaoberá digitálnym marketingom už od 2016. Tvoríme weby, e-shopy, sociálne médiá, UX, web dizajn, SEO optimalizáciu, PPC kampane.

A sme hlavne tím 26 odborníkov, dobrá partia ľudí, ktorí si rozumejú nielen po odbornej ale aj tej ľudskej stránke. A vďaka tomu dosahujeme skvelé výsledky. Naša práca nás napĺňa a baví, no nezabúdame ani na ďalšie vzdelávanie. Sledujeme nové trendy, prinášame nové nápady ale myslíme aj na odovzdávanie skúseností. Učíme sa ale aj učíme. Pomáhame ostatným a aktívne sa zaujímame o spoločenské dianie.

Pri každom projekte, malom či veľkom, dbáme aj na tie najmenšie detaily. Pri vypracovaní zadania myslíme na jeho ekonomickú úspešnosť, budúcnosť ale aj spoločenský prínos.

Naše služby
Online reklama
Web development
SEO
Social media marketing
Grafické služby

Invelity ponúka komplexné online marketingové služby zamerané na dosahovanie cieľov našich klientov.

Sme odborníci so stabilným a interným tímom, ktorý je špecializovaný vo všetkých oddeleniach, čo nám umožňuje poskytovať efektívne a profesionálne riešenia pre našich klientov. Kvalitu nášho tímu spečaťuje široká škála certifikácií ocenení a členstiev ako napríklad status Google Premier Partner, Mergado zlatý certifikovaný partner a veľa ďalších.

Klienti
11 11
6 6
2 2
3 3
7 7
9 9
8 8
5 5
10 10
1 1
12 12
4 4
Michal Gregus
Michal Greguš
Art Director& UX Designer
Jakub Gombar
Jakub Gombár
CO-CEO & Dátový analytik
Libor Toporcer
Libor Toporcer
Strategy director & Teamleader
Martin Zarecky
Martin Zarecký
Senior Back-end Developer
Claudia Blistanova
Claudia Blišťanová
Senior Social Media Manager