ZARAGUZA

Úvod / Členovia ADMA / ZARAGUZA
ZARAGUZA vznikla v roku 2008 ako digitálna/reklamná agentúra, ktorá pre svojich klientov pripravuje komplexné komunikačné ekosystémy spájajúce online s offlinom. Projekty realizovala na Slovensku, v Českej republike a Slovinsku.

ZARAGUZA sa v roku 2016 stala striebornou Agentúrou roka a na základe výsledkov národnej súťaže EFFIE a Zlatej EuroEFFIE (ktorú získala ako historicky prvá agentúra zo Slovenska i Českej republiky) aj Top Effective Agency 2016 podľa mesačníka Stratégie. Svoj neuveriteľný úspech na EuroEFFIE zopakovala aj v roku 2017, tentokrát bronzom.

 

V minulosti získala ZARAGUZA mnohé ocenenia na kreatívnych festivaloch: Zlatý klinec, Golden Drum, Golden Hammer, EPICA, PIAF, Zlatá pecka, Louskáček, Digital pie atď. Facebook zaradil v roku 2012 ZARAGUZU medzi TOP 10 agentúr na svete, ktoré ho využívajú najkreatívnejšie.

Naše služby
Integrované kampane
Online kampane
Mediálny nákup
Social média

Zaraguza je kreatívna agentúra, ktorá pre najväčších zadávateľov na trhu, tvorí kampane od ATL po ZTL. Nech už je ZTL čokoľvek.

Z nášho digitálneho DNA vzniklo, okrem slávnych a efektívnych kampaní, aj silné oddelenie pre online mediálne plánovanie a kreatívny kontent manažment.

Klienti
ZSE ZSE
Zaraguza Anna Dzurjanikova
Anna Dzurjaníková
CEO
Zaraguza Ondrej Korinek
Ondrej Kořínek
Creative Director
Zaraguza Milan Maly
Milan Malý
Unit Creative Director
Zaraguza Martin Ondrusek
Martin Ondrušek
Unit Creative Director
Zaraguza Marek Kabat
Marek Kabát
Account Team Leader
Zaraguza Jaroslava Huljakova
Jaroslava Huljaková
Account Team Leader
Zaraguza Kornelia Pazderkova
Kornélia Pazderková
Social Media Ideamaker
Zaraguza Natalia Lukacova
Natália Lukáčová
Agency Angel
Zaraguza Pavol Kruty
Pavol Krutý
Media & Data Director