CORE4 Advertising

Úvod / Členovia ADMA / CORE4 Advertising
Evolve your brand with us.

C4 je fullservisová komunikačná agentúra s činnosťami v rámci všetkých mediatypov, s ostrieľaným tímom a skúsenými lídrami. Na trhu pôsobíme vyše 18 rokov a postupne sme sa vyvinuli z čisto technologickej, online agentúry na fullservisovú značku s digitálnym DNA. Nesnažíme sa nasilu predávať to, čo je akurát populárne. Naša misia je poskytovať odbornú a realistickú podporu pri projektoch našich klientov tak, aby sme pomáhali budovať silný brand, stáli na silných ideách a funkčných technológiách. A ak sa to darí robiť v priateľskej atmosfére, kde sa klient a agentúra vzájomne podporujú, sme naozaj šťastní.

Pre najväčšie značky sme rozbiehali prvé social media profily na Slovensku, sme autormi projektu Viva Ulica!, máme za sebou komplexné kampane s TOP3 slovenskými influencermi, vystavali sme identitu viacerým významným brandom  a sme jedna z dvoch slovenských agentúr čo uspela v svetovej súťaži Facebook Studio Awards. Súčasťou našich služieb je aj vývoj webových aplikácií od kampaňových landingpage, cez informačné webstránky až po špecializované a predajné portály pre digitálnych lídrov vo svojich segmentoch na Slovensku.

Aktívne sa venujeme aj mladej generácií, pretože cítime spoluzodpovednosť za dostatok talentov v našej branži. Máme vlastný predmet na Katedre Marketingovej komunikácie FFUK, v rámci projektu StarTalks prinášame na školy know how od TOP lídrov z marketingu,  sme partnerom projektu ADC Štempel a v agentúre poskytujeme študentom celoročné platené stáže.

Naše služby
Brandbuilding
Integrované komunikačné stratégie
Stratégia a správa sociálnych sietí
Webdesign a web analytika
Web development

Zistite, ako fungujeme. Vyskúšajte našu stáž pre klientov.

Na rozdiel od mnohých našich konkurentov vykonávame všetky činnosti inhouse. Pre lepšiu predstavu, čo tieto slová znamenajú, sme otvorili jedinú stáž svojho druhu určenú špeciálne klientom. Vďaka nej v priamom prenose uvidíte, ako pracujeme na zadaniach, zistíte ako kreatívci vymýšľajú kampane, čo všetko rieši social manager pri správe vašich sociálnych sietí, ako vzniká user friendly web či appka, čo zahŕňa tvorba web stránky od dizajnu až po naprogramovanie, ako vznikajú cenové ponuky a mnoho ďalších užitočných vecí. Viac o tom, prečo sme klientsku stáž vymysleli, sa dočítate tu http://bit.ly/2voFuRK.

..alebo sa prihláste na študentskú stáž v rámci nášho programu C4tapult.

Dáme ti stôl minimálne na mesiac, peniaze na obedy a v rámci možností čo najväčší tréning od Art Directora, Copywritera, Social Media špcialistu a Creative Directora. Ak nie si kreatívec ozvi sa aj tak, možnosa ti ujde stážové miesto na Accounte.

Klienti
asp asp
baileys baileys
bristor bristor
Captain Morgan Captain Morgan
Europa2 Europa2
Gordon pink gin Gordon pink gin
Ital market Ital market
IXPO IXPO
Johnnie Walker Johnnie Walker
orange CB orange CB
PG PG
pierrebaguette pierrebaguette
Senec Juzna Brana Senec Juzna Brana
slovak lines slovak lines
SLSP SLSP
tatraleasing tatraleasing
viva musica viva musica
Miro Murgas Core4
Miroslav Murgaš
CEO/Technology Director

Čokoľvek treba, píšte, volajte.

Mobil: +421 905 827 162 Email: miroslav.murgas@core4.sk

Andrej Csino
Andrej Csino
Creative & Strategy Director

Zišla by sa vám kampaň? Mám nápad, ozvite sa.

Mobil: +421 911 293 903 E-mail: andrej.csino@core4.sk

Natalia Vargova Core4
Natália Vargová
Client Service Director

Čo? Tender? Som vám k dispozícii asap.

Mobil: +421 908 678 998 E-mail: natalia.vargova@core4.sk