RIESENIA

Úvod / Členovia ADMA / RIESENIA
Umožňujeme prepájať svety našich klientov a ich zákazníkov

Sme etablovaná online agentúra tvoriaca marketingové kampane a webové riešenia pre klientov, ktorí chcú svojím rastom meniť svet. Žijeme krásnymi a výkonnými projektmi, ktorými pomáhame firmám presadiť sa a zarobiť viac.

Radíme sa medzi najoceňovanejšie výkonnostné agentúry na Slovensku. Naše e-shopy vyvíjame na špičkovej e-commerce platforme RSHOP. Patríme medzi 3% najlepších agentúr v SR zaradených do Google Premier Partner programu. Sme certifikovaným špecialistom inštalácie systému POHODA SQL/E1, máme špecialistov s Facebook Blueprint certifikáciou a patríme k najrýchlejšie rastúcim spoločnostiam v CEE regióne 2017 podľa Deloitte.

Naše služby
Tvorba a vývoj e-commerce riešení na mieru
Digitálne marketingové stratégie
Performance marketing
Inteligentné kampane a nákup online médií
UX a dizajn webových stránok a aplikácií

NAŠE SLUŽBY

Tvorba a vývoj e-commerce riešení na mieru

Hrdíme sa špičkovou e-commerce platformou RSHOP pre rastúce značky. Dôraz kladieme na užívateľský komfort, zrozumiteľnosť a stabilitu systému. Platforma umožňuje plnú dátovú integráciu s akýmkoľvek moderným IS/ERP systémom. Je plne prispôsobená pre B2C aj B2B segment zákazníkov a ich špecifiká.

Digitálne marketingové stratégie

Dobrým predpokladom na splnenie biznis cieľov je mať pripravenú komplexnú digitálnu marketingovú stratégiu na podporu ich dosiahnutia. Našim klientom koncepčne plánujeme, aké marketingové aktivity a kedy budú vykonávané. Akú cieľovú skupinu budú zasahovať, na akých miestach, a ako budeme vyhodnocovať očakávaný výsledok jednotlivých aktivít. Základným pilierom, na ktorom staviame dlhodobé digitálne stratégie je „See – Think – Do – Care“ framework.

Performance marketing

Navrhujeme, tvoríme a optimalizujeme kampane, ktoré dodávajú okamžitý výsledok. Máme množstvo skúseností s návrhom a developmentom e-commerce sídiel a internetových portálov. A práve vďaka kombinácii expertného marketingového tímu a silnému webdeveloperskému pozadiu sme sa stali jedným z lídrov v oblasti automatizácie výkonnostných kampaní na Slovensku a v Českej republike.

Inteligentné kampane a nákup online médií

Mediálne plánovanie a nákup médií stojí na dvoch primárnych pilieroch. Prvým pilierom je adaptivita. Médiá nenakupujeme na celý beh kampane dopredu. Naopak, každú mediálnu kampaň rozdeľujeme na mesačné (alebo kvartálne) bloky. Pred koncom každého bloku zanalyzujeme efektivitu kampaní a prekryvy užívateľských cookies medzi jednotlivými zapojenými médiami. Až následne nakupujeme médiá pre nasledujúci blok kampaní. Každý blok je tak efektívnejší ako predošlý.

UX a dizajn webových stránok a aplikácií

Tvorba efektívneho dizajnu, ktorý prináša merateľné výsledky začína používateľským výskumom. Zameriavame sa na to, akým spôsobom používatelia pristupujú k službe/produktu, a ako čo najlepšie naplniť ich túžby a očakávania. Venujeme sa webovej analytike a používateľským prieskumom vo forme záznamov správania používateľov na stránke. Súčasťou výskumu je analýza a overeni

Klienti
Vladimír Vanek
Managing Director

Vlado sa tvorbou webových riešení profesionálne venuje už od študentských čias.

V roku 2005 založil agentúru RIESENIA.com, v ktorej skĺbil webové technológie, online marketingové stratégie a analytiku. Stál pri zrode viacerých úspešných projektov. V ostatných rokoch rozvíja unikátny nástroj hromadnej personalizovanej a automatizovanej reklamy AdBOOST.sk a z RIESENIA.com formuje úspešnú inteligentnú mediálku. Svoje skúsenosti dnes zdieľa s takmer 30-členným tímom.

Vladimír Cintula
Chief Digital Strategist

Vlado pracuje v spoločnosti RIESENIA.com už viac ako 10 rokov.

Predstavuje kombináciu dlhoročných skúseností s digitálnym výkonnostným marketingom a technologickým vzdelaním. Je rešpektovaným odborníkov na automatizáciu a personalizáciu výkonnostných kampaní na Slovensku aj v Čechách. Venuje sa najmä strategickým návrhom a konceptom kampaní, technológiám a automatizácii komplexných kampaní na základe online a offline dát. A popritom školí – individuálne, v rámci vzdelávacích projektov aj na konferenciách.

Tomáš Šághy
CTO

Tomáš je v RIESENIA.com prakticky od vzniku agentúry a patrí ku kľúčovým členom tímu.

Svoje viac ako 12 ročné skúsenosti uplatňuje pri vývoji unikátnej platformy RSHOP, na ktorej sú postavené TOP e-commerce riešenia na mieru. Jeho špecializáciou je prepájanie e-shopov s ERP systémami. Je certifikovaným špecialistom inštalácie systému POHODA SQL/E1.

Martin Durica
Martin Ďurica
Director Of Web Development

Martin Ďurica je riaditeľom divízie vývoja výkonnostných webových riešení v agentúre RIEŠENIA.

Má skúsenosti s návrhom a riadením veľkých projektov a stojí za realizáciou úspešných portálov kľúčových klientov agentúry.