oh my DOT

Úvod / Členovia ADMA / oh my DOT
Fullservisová agentúra so silným digitálnym zázemím

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné stratégie a integrované kampane. Zabezpečujeme riešenia spájajúce dlhodobé budovanie značky a flexibilné aktivačné výstupy.

Pokrývame región V4. V Bratislave fungujeme od roku 2012. Pražská pobočka vznikla v roku 2018. V Poľsku a v Maďarsku spolupracujeme s partnerskými agentúrami.

Naše služby
Strategy
Creativity & Content
Social & Performance
Development
Production

Stratégia je miestom, kde začíname kontakt s klientom, vedie nás pri hľadaní kreatívnych riešení, definuje rámec pre obsah aj formu všetkých výstupov.

K stratégii sa neustále vraciame pri validovaní jednotlivých krokov aj celku a odporúčaniach do budúcnosti. Potrebujeme rozumieť tomu čo robíme a aký zmysel to má pre klienta a jeho publikum. Sme ľudia, čo vedia, čo robia. Neveria na náhody, nehľadajú dôvody, ako sa z vecí vyzuť a niekedy radšej šliapnu vedľa, ako by mali prestať chodiť.

Klienti
Bioderma Logo Bioderma Logo
JTRE JTRE
Slovanet Slovanet
Slovnaft Slovnaft
Tesco Tesco
institut esthederm 1 institut esthederm 1
Rajec 1 Rajec 1
Roman Belicak
Roman Beličák
CEO

S ideou založiť digitálnu agentúru prišiel v roku 2012.

Po rokoch práce vo fullservisových agentúrach pre lokálnych aj medzinárodných klientov sa rozhodol založiť si vlastnú agentúru v Bratislave pod názvom dotcom.sk a v roku 2018 aj v Prahe dotcom.cz. Do roka 2023 vstúpila agentúra už pod novým názvom oh my DOT, čím odštartova svoj rebranding a potvrdila fullservice orientáciu.

Roman Roj
Roman Roj
Creative Director

Creative Team Roj & Dvorecký

S mnohoročnými skúsenosťami s tvorbou pre klientov z rôznych sfér podnikania. Člen ADC s mnohými domácimi aj zahraničnými oceneniami a účasťami v porotách.

Juraj Dvorecky
Juraj Dvorecký
Creative Director

Creative Team Roj & Dvorecký

S mnohoročnými skúsenosťami s tvorbou pre klientov z rôznych sfér podnikania. Člen ADC s mnohými domácimi aj zahraničnými oceneniami a účasťami v porotách.

Peter Urbanec
Peter Urbanec
Strategy Director

Strategy leader

Peter je spoluzakladateľ a autor pravidelného newslettra Connecting the DOTS, každoročne spolu s agentúrou IPSOS pripravuje štúdiu Director of Taste, ktorá je významnou súčasťou identity agentúry.

Tvorí strategické briefy aj strategické smerovania značiek klientov agentúry, reprezentuje agentúru v porotách, na konte má mnoho domácich aj zahraničných ocenení.

Kolrusova Michaela
Michaela Kolrusová
Client Service Director

V agentúre je kľúčovou osobou prepájajúcou klientov s prostredím agentúry Miška si buduje a vedie silný tím accountov.

Má dlhoročné skúsenosti zo sieťových aj lokálnych agentúr, je súčasťou užšieho vedenia agentúry.