Hype

Let's speak digital

Hype je digitálna agentúra, v ktorej sa v tom správnom pomere mieša out of box kreatíva a efektívny výkonnostný marketing. Sme doslova posadnutí digitálnymi trendmi, čo sa odráža aj v našej relácii #DigiNews, kde pravidelne zhŕňame, čo sa udialo za posledný mesiac vo svete digitálneho marketingu. Skrátka, digitál nás baví… Vďaka tomu vám dokážeme servírovať:

  • kreatívne kampane, ktoré rezonujú, ako napríklad #SomNarcis pre Ligu proti rakovine: http://bit.ly/SomNarcis
  • príspevky na sociálnych sieťach, ktoré vytŕčajú z radu, ako napríklad videorecepty pre Doktora Čoka: http://bit.ly/ZdravePochutky
  • výkonnostné kampane, ktoré využívajú najnovšie reklamné formáty.
Naše služby
Social media marketing
Content production
PPC kampane
SEO - search engine optimisation
Content marketingové stratégie

Naše služby

1. Social media marketing: Facebook, Instagram či YouTube. V komunikácii zohľadňujeme najmodernejšie trendy a dávame dôraz na kvalitu a funkčnosť.

2. Content production: Vedeli ste, že vo videu je potrebné zamerať sa na prvú sekundu? Pri produkcii akéhokoľvek obsahu zohľadňujeme najmodernejšie trendy a zásady, vďaka ktorým fungujú aj v dnešnom rýchlom svete.

3. PPC kampane: Dostaňte posolstvo k tým správnym ľuďom. Či je reklama nasadená na Googli, Facebooku alebo Instagrame, môžete si byť istí presným zacielením a kvalitnou kreatívou.

4. SEO – search engine optimisation: Pomocou kvalitnej SEO optimalizácie vám pomôžeme zlepšiť vašu pozíciu vo vyhľadávačoch.

5. Content marketingové stratégie: Blogging, videoblogging, social media marketing… komunikujte s fanúšikmi pomocou tej správnej kombinácie nástrojov content marketingu.

Klienti
Marek Didák
Creative director

„Kreatíva, ktorá neprinesie výsledky, je nanič.“

Klienti potrebujú reálne výsledky, nie len tvorivé riešenie. Snažím sa, aby každá kreatíva, ktorá odíde z našej dielne, na 100% zapadala do klientovej dlhodobej stratégie. Len v takom prípade môže mať pozitívny dopad na biznis.

Náš tím vie, že si potrpím na funkčnú kreatívu, a preto ju aj tvorí. Vďaka tomu sa nám darí uzatvárať perspektívne spolupráce, ktoré generujú spokojných klientov. To je naše know-how, ako neustále napredovať.

Peter Šándor
Managing director

„Pracujem tvrdo a vyžadujem to aj od svojho tímu.“

Základom úspechu je dobrá spolupráca. Tá si vyžaduje poznanie spoločnosti a jej cieľov. Na začiatku spolupráce s novým klientom sa vždy o ňom snažím zistiť čo najviac. Veľa s ním komunikujem, aby som mohol Hype tímu podať detailný insight.

Naši ľudia pristupujú k spolupráci s klientmi rovnako. Dávajú do toho maximum. Aj preto sa nám darí pomáhať spoločnostiam v digitálnom svete a dosahovať nadpriemerné výsledky.