TRIAD Advertising

Úvod / Členovia ADMA / TRIAD Advertising
Creativity is intelligence having fun -Albert Einstein

Sme nezávislá reklamná agentúra, na slovenskom trhu od roku 2005. Sídlime pod hradom Devín a spolu s pražskou pobočkou je nás v TRIADe viac ako 100. V TRIADe sa nedelíme na digitálnych a nedigitálnych, ani na kreatívnych a nekreatívnych ľudí. Kreatívci sedia priamo s account manažérmi či social media brand manažérmi a na zadaniach pracujú spoločne. Na tvorbe kreatívy sa tak už od začiatku zúčastňujú všetci – od copywriterov až po programátorov a interný produkčný team.

Robíme veci tak, aby dávali zmysel, aby tešili nás aj klienta, aby za nás hovorili výsledky a aby sme sa v práci cítili dobre. Za svoju prácu sme získali viaceré aj zahraničné ocenenia. Sme najkreatívnejšia reklamná agentúra na Slovensku a Digital Agency of the Year podľa rebríčka Digital Pie za rok 2017 a 2018.

Naše služby
Integrované kampane
Komunikačný koncept, kreatívna idea, stratégia
Digitálny marketing a online kampane
Social media komunikácia
Analýza online dát a digitálna stratégia

Dokážeme vytvoriť komplexnú komunikáciu značky, ktorá ľuďom prirastie k srdcu, ako pre TATRATEA.

Nebojíme sa pripraviť ani repozicioning značky ako pre Becherovku Slovensko, či branding a komunikáciu do celého sveta pre globálnu Becherovku. Technologicky náročné a nápadité kampane sú naše srdcovky, jeden príklad za všetky je O2 17. november. Naša inhouse produkcia robí krásne online videá ako pre Vineu alebo Tresku slovenskú. Klienti sa s nami neboja skúšať ani technologické novinky či neštandardné formy komunikácie, tak ako Websupport a náš Overbot.

Klienti
Dell Dell
VUB VUB
Marek Mrázik
zakladateľ TRIAD Advertising

Marek Mrázik a Jaro Zacko, zakladatelia & nositelia triadovského DNA.

Marek a Jaro ešte ako študenti založili malú reklamku TRIAD a dnes stoja za úspechom štyroch firiem, ktoré pomáhajú ako správni vizionári posúvať neustále dopredu. Okrem slovenskej a českej pobočky TRIADu dozerajú aj na dcérsku developerskú firmu Brackets by TRIAD a úspešný spin off, ktorému sa darí po celom svete – social media calendar tool Kontentino.

Maru Mitlíková
Executive director

Maru sa stará o chod slovenského TRIADu.

Aby všetko klapalo ako hodinky a klienti aj triaďáci boli šťastní a spokojní. Je súčasťou Arbitrážnej komisie Rady pre reklamu, kde pomáha dozerať na etiku v reklame a členkou Správnej rady ADMA.

Martin Woska
Chief Creative & Strategy director

Wosa je spojením špičkového kreatívca a stratéga.

Vďaka čomu v TRIADe neustále posúvame hranice efektívnej reklamy tým správnym smerom. Je spolumajiteľom TRIADu, prezidentom slovenského Art Directors Clubu a TOP Creative Director roka 2017.