Promiseo

Úvod / Členovia ADMA / Promiseo
Kreativita, ktorá inšpiruje, stratégia, ktorá predáva.

Na marketingový trh sme vstúpili už v roku 2009 a odvtedy naše nadšenie pre všetko v reklamnom svete iba narástlo. Teraz máme vyše 40-členný tím, ktorý úzko spolupracuje a prináša našim klientom kreatívy, kampane a riešenia, ktoré si vyslúžili ocenenia ako

Google Premier Partner na Slovensku, umiestnenie v Deloitte Technology Fast 500™ EMEA, ceny v súťaži najlepších PR projektov PROKOP, shortlist na EFFIE či Digital Pie.

Naše služby
Digitálna stratégia / transformácia
Performance Marketing
Kreatívne kampane
Video produkcia
Dátova analytika a testovanie

Hladká spolupráca medzi jednotlivými oddeleniami znamená, že dokážeme bez problémov vytvoriť robustné, no i menšie kampane na mieru. A to všetko in-house.

Či už naši klienti potrebujú pomôcť so SEO, PPC kampaňami, vymyslieť komunikačnú stratégiu, alebo spravovať sociálne siete, ideme s vervou na to. Rovnako to platí aj v prípade video produkcie, podcastov, fotenia či eventov. Jednoducho – výzvam a nápadom hovoríme “áno” a vychádza to perfektne.

Klienti
Alef Alef
Basf Basf
Decathlon Decathlon
DTIT DTIT
FranceTech FranceTech
LetiskoKE LetiskoKE
Postoj Postoj
STU STU
UPJS UPJS
uss uss
VSE VSE
VSZP VSZP
Dôvera Dôvera
CAT CAT
logo 3 logo 3
USE USE
Peter Soltes
Peter Šoltés
CEO

Zakladateľ agentúry a dodnes jej riaditeľ, ktorý má nos na dobré príležitosti.

Svoje znalosti z marketingu kombinuje so znalosťami z biznisu, čím výrazne dbá na efektivitu a implementovateľnosť ponúkaných riešení. Jeho úspechy s Promiseom neboli prehliadnuté – umiestnil sa v rebríčku Forbes 30 pod 30.

Tomáš Šmelko
Tomáš Šmelko
Head Account

“Nedá sa”? Tento výraz v Tomášovom slovníku neexistuje.

Ako jeden z najdlhšie pôsobiacich ľudí v Promiseo úspešne vedie tím accountov. Komunikáciu s klientmi sa však nechystá zavesiť na klinec – práve naopak, neustále pracuje na tom, aby boli zákazníci spokojní, dohliada na komplikované projekty a zároveň inovuje interné procesy tak, aby všetko hladko fičalo.

Martin Kušnír
Martin Kušnír
Head of Performance

Jeden z prvých členov Promiseo je v dátach varený-pečený.

Martin síce začínal s linkbuildingom, no ako sa ukázalo, jeho skutočnou vášňou sú dáta, tabuľky a čísla. Svoju zbehlosť využíva pri tvorbe PPC reklám, najmä na Googli, a dokáže klientom odporučiť riešenia, ktoré sú pre ich značku najvhodnejšie.

Diana Fabianová
Diana Fabianová
Production Manager

Špičkové eventy a natáčanie má na starosti naša Diana, ktorá má všetko pod palcom.

Diana robí to, čo ju baví a baví sa organizovaním ako eventov tak aj našich kameramanov pri produkcii.

Ako zanietená evenťáčka a produkčná nemá problém jeden deň natáčať v gumákoch a druhý deň pobehovať v lodičkách a organizovať galavečer.

Nezľakne sa žiadnej požiadavky, neuhne pred žiadnou náročnou výzvou. Práve naopak – zo všetkého vyťaží maximum.

Mário Puzder
Mário Puzder
Head of Video

Vášnivý milovník video produkcie, ktorý sa nebojí experimentovať.

Mária to ku kamere, strihu a réžii ťahalo už dávno, až túto záľubu premenil na svoju profesiu. Za sebou má tvorbu niekoľkých krátkych filmov, reportáží i videoklipov, a svoje skúsenosti odovzdáva aj tímu, ktorý v Promiseo vedie.

Róbert Potoma
Róbert Potoma
Head of Social Media

Čokoľvek chcete o sociálnych sieťach vedieť, Robo je osobou, na ktorú sa obrátiť.

Robo sa sociálnym sieťam začal venoval už ako tínedžer a odvtedy nazbieral obrovské množstvo skúseností, ktoré z neho robia špičku v social media. Horlivo sleduje aktuálne trendy, aby bol o krok pred konkurenciou, navrhuje kampane, ktoré prinášajú klientom výsledky a popri tom vedie svoj vlastný tím špecialistov.

Mária Duffeková
Mária Duffeková
Senior Copywriter

Najintelektuálnejšia súčasť tímu s dlhoročnými skúsenosťami, nadhľadom a hravou kreatívou.

Trefné nápady, jedinečné texty plné energie, emócií či humoru. Jej rozhľad a triezvy pohľad na veci dodávajú jej kreatívnym výstupom, stratégiám a návrhom ten správny šmrnc.

Marikine slová sú dobre čitateľné, zapamätateľné a nájdete ich v kampaniach pre medzinárodné firmy, ale aj neziskový sektor.