Promiseo

Úvod / Členovia ADMA / Promiseo
Kreativita, ktorá inšpiruje, stratégia, ktorá predáva.

Na marketingový trh sme vstúpili už v roku 2009 a odvtedy naše nadšenie pre všetko v reklamnom svete iba narástlo. Teraz máme vyše 40-členný tím, ktorý úzko spolupracuje a prináša našim klientom kreatívy, kampane a riešenia, ktoré si vyslúžili ocenenia ako

Google Premier Partner na Slovensku, umiestnenie v Deloitte Technology Fast 500™ EMEA, ceny v súťaži najlepších PR projektov PROKOP, shortlist na EFFIE či Digital Pie.

Naše služby
Social media manažment
Kreatíva
Copywriting
Design
Video
Performance & SEO
Web technológie
Eventy

Hladká spolupráca medzi jednotlivými oddeleniami znamená, že dokážeme bez problémov vytvoriť robustné, no i menšie kampane na mieru. A to všetko in-house.

Či už naši klienti potrebujú pomôcť so SEO, PPC kampaňami, vymyslieť komunikačnú stratégiu, alebo spravovať sociálne siete, ideme s vervou na to. Rovnako to platí aj v prípade video produkcie, podcastov, fotenia či eventov. Jednoducho – výzvam a nápadom hovoríme “áno” a vychádza to perfektne.

Klienti
Alef Alef
Basf Basf
Decathlon Decathlon
DTIT DTIT
Estilofina Estilofina
FranceTech FranceTech
LetiskoKE LetiskoKE
Postoj Postoj
STU STU
UPJS UPJS
uss uss
VSE VSE
VSZP VSZP
Peter Soltes
Peter Šoltés
CEO

Zakladateľ agentúry a dodnes jej riaditeľ, ktorý má nos na dobré príležitosti.

Svoje znalosti z marketingu kombinuje so znalosťami z biznisu, čím výrazne dbá na efektivitu a implementovateľnosť ponúkaných riešení. Jeho úspechy s Promiseom neboli prehliadnuté – umiestnil sa v rebríčku Forbes 30 pod 30.

Smelko 120x100
Tomáš Šmelko
Head Account

“Nedá sa”? Tento výraz v Tomášovom slovníku neexistuje.

Ako jeden z najdlhšie pôsobiacich ľudí v Promiseo úspešne vedie tím accountov. Komunikáciu s klientmi sa však nechystá zavesiť na klinec – práve naopak, neustále pracuje na tom, aby boli zákazníci spokojní, dohliada na komplikované projekty a zároveň inovuje interné procesy tak, aby všetko hladko fičalo.

Martin Kusnir
Martin Kušnír
Head of Performance

Jeden z prvých členov Promiseo je v dátach varený-pečený.

Martin síce začínal s linkbuildingom, no ako sa ukázalo, jeho skutočnou vášňou sú dáta, tabuľky a čísla. Svoju zbehlosť využíva pri tvorbe PPC reklám, najmä na Googli, a dokáže klientom odporučiť riešenia, ktoré sú pre ich značku najvhodnejšie.

Andrea Liszkai
Andrea Michajlová
Creative Director

Zakladateľka kreatívneho oddelenia a osoba, ktorej hlava je plná skvelých nápadov.

Ak sa potrebujete pozrieť na veci z inej strany, Andrea je osobou, za ktorou by ste mali ísť. Aj z tých najnáročnejších požiadaviek dokáže vyčarovať kreatívne nápady, ktoré s pomocou svojho tímu dotiahne do úspešného a efektívneho konca.

Mario Puzder
Mário Puzder
Head of Video

Vášnivý milovník video produkcie, ktorý sa nebojí experimentovať.

Mária to ku kamere, strihu a réžii ťahalo už dávno, až túto záľubu premenil na svoju profesiu. Za sebou má tvorbu niekoľkých krátkych filmov, reportáží i videoklipov, a svoje skúsenosti odovzdáva aj tímu, ktorý v Promiseo vedie.

Robert Potoma
Róbert Potoma
Head of Social Media

Čokoľvek chcete o sociálnych sieťach vedieť, Robo je osobou, na ktorú sa obrátiť.

Robo sa sociálnym sieťam začal venoval už ako tínedžer a odvtedy nazbieral obrovské množstvo skúseností, ktoré z neho robia špičku v social media. Horlivo sleduje aktuálne trendy, aby bol o krok pred konkurenciou, navrhuje kampane, ktoré prinášajú klientom výsledky a popri tom vedie svoj vlastný tím špecialistov.