Promiseo

Úvod / Členovia ADMA / Promiseo
Funkčná kombinácia performance marketingu a kreatívnych riešení.

Promiseo vzniklo v roku 2009, v Košiciach, ako agentúra nadväzujúca na SEO činnosť jej zakladateľa Petra Šoltésa. Následne Promiseo rozširovalo služby o kompletnú dávku performance marketingu. V tejto oblasti získala firma uznanie a jedným z vrcholov bolo, že Promiseo ako doteraz jediná firma zo Slovenska získala shortlist na Google Premier Partner Awards EMEA v produktovej kategórii v roku 2016 alebo ocenenie Deloitte Technology Fast 500 EMEA.

V roku 2016 Promiseo začalo s in-house video produkciou, ktorá bola v roku 2017 doplnená separátnym kreatívnym tímom. V roku 2017 vznikol tiež IT tím oddelený do samostnatnej firmy ProUP, ktorá je však s Promiseo úzko previazaná.

Promiseo je tak jednou z agentúr zabezpečujúcich klientom full-service od idey a stratégie cez kombináciu dlhoročných skúseností v performance svete a interných tímov v kreatíve a videu až po technický skill v oblasti IT.

Naše služby
Digitálna stratégia/transformácia
Performance Marketing
Kreatívne kampane
Video produkcia
Dátova analytika a testovanie

Promiseo začalo v nadväznosti na SEO aktivity jeho zakladateľa, pokračovalo však rýchlym rozvojom performance marketingu a statusy ako Google Premier Partner drží nepretržite už niekoľko rokov po sebe.

S potrebami trhu sa firma posunula aj k tvorbe kvalitného a kreatíveho obsahu. Promiseo tak dnes má vlastnú video produkciu a in-house tím kreatívcov, vďaka čomu vzniká kombinácia, kde performance riešenia sú dopĺňané kreatívnymi nápadmi a kreatívne kampane sú stavané na dátach a pracujú s analýzami.

Promiseo tak dokáže zabezpečiť kompletnú kampaň od idey, cez jej tvorbu, distribúciu, vyhodnotenie a testovanie za účelom optimalizácie. Špecialisti z Promiseo dokážu pomôcť jednak s náročnejšími projektami, ale aj s projektami firiem, ktoré potrebuju nakopnúť online hneď od začiatku.

Klienti
Peter Šoltés
CEO

Peter agentúru Promiseo zakladal už v roku 2009.

Peter tak kombinuje znalosti z marketingu so znalosťami z biznisového prostredia, čím výrazne dbá na efektivitu a implementovateľnosť ponúkaných riešení. Má viac ako desaťročné v performance marketingu, no získal aj ocenenie Forbes 30 pod 30 v business kategórii.

Martin Kušnír
Head of Performance

Martin patrí medzi úplne prvých členov tímu Promiseo.

Začínal s linkbuildingom, no dnes má niekoľkoročné skúsenosti s PPC reklamou a dátami, a to predovšetkým s Google riešeniami. V Promiseo vedie tím, ktorý zabezpečuje efektivitu reklamy v najväčších reklamných systémoch sveta a blízka je mu práca s dátami. So stretnutia s Martinom odchádzate s pocitom:“Wow, tak ten vie o čom hovorí!“

Andrea Michajlová
Head of Branding

Andrea prišla do Promiseo, po jej návrate z Čiech a Bratislavy do Košíc, práve v dobe, keď sa v Promiseo s kreatívou začinalo.

Veľmi promptne sa svojimi kvalitami prepracovala až do bodu, kedy ju vedie. Andrea je schopná prepájať tímy kreatívy, videa, performance či IT a vyťahovať z nich netradičné a zaujímavé riešenia, ktoré sú pre klientov primerané, realizovateľné a s dôrazom na efektivitu. So stretnutia s ňou odchádzate s pocitom:“Wow, to je super, to musíme zrealizovať!“

Tomáš Šmelko
Head of Service

Tomáš je jedným z dvoch najdlhšie pôsobiacich ľudí v Promiseo.

Začínal tvorbou textov, no jeho schopnosti koordinovať aktivity ho posunuli do tímu accountov, ktorý dnes vedie. Je schopný sledovať komplikované projekty, vidieť príležitosti a tlačiť na deadliny. Vo firme pracoval na nejednom internom procese a dodnes ich inovuje. Zo stretnutia s ním odchádzate s pocitom:“Tak s nimi to chcem robiť, tento chalan to určite zvládne!“