THIS IS LOCCO

Úvod / Členovia ADMA / THIS IS LOCCO
Sme prvá crossline agentúra na Slovensku. Razíme cestu spoločnej tvorby online a offline reklamy.

Sme nezávislá reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2012. Priniesli sme crossline prístup, ktorý zastávame dodnes. Pre klientov pripravujeme komplexné kampane, ktoré už nerozdeľujeme na offline a online. Vytvoríme jeden konzistentný nápad, ktorý rozdelíme komunikačne tak, aby sme naplnili klientove očakávania.

Sme team 20 profíkov, ktorí sa rozumejú online aj offline reklame. Pracujeme pre klientov Hyundai, Towercom, OMV, Siemens, Liptov, Bambino, Lokálka, Fatra, Zlatá studňa, Amnesty International, Cesta von, NÚSCH…

Získali sme viacero ocenení za online aj offline reklamu, ako Digital PIE, Zlatý klinec, Zlatá pecka, Young lions, PIAF, Stratégie – agentúra mesiaca a 2. a 3. miesto v celoročnom hodnotení, Mediálne – kampaň mesiaca. Stali sme sa najlepšou performance a celkovo 2. najlepšou digitálnou agentúrou podľa hodnotenia Digital PIE 2018.

Okrem klasickej reklamy máme veľmi blízko k startupovému svetu a crowdfundingu.

Naše služby
Crossline/integrované kampane (online, offline)
Kreatívna stratégia
Sociálne siete
Web development
Crowdfunding kampane

Ideálnou situáciou je, ak máme možnosť pracovať na komplexnej crossline komunikácii.

V tom prípade pripravíme klientovi komunikačnú stratégiu naprieč celým potrebným mediálnym spektrom. Podobne sme nastavovali nové komunikačné koncepty napríklad pre klientov Union poisťovňa, Poisťovňa Onlia, Sberbank a Quatro.

Medzi naše silné stránky patria rozhodne social media, za ktoré sme boli ocenení na Digital PIE a taktiež na Zlatom klinci. Sociálne siete sme zastrešovali a zastrešujeme pre klientov Liptov, Fatra, Hyundai, VÚB, KIA, Onlia, Gas Família, RIO Fresh, Blue Brain Games, Sberbank…

Špeciálne sa venujeme crowdfundingu a startupovým projektom. Pripravili sme viacero úspešných crowdfundigových kampaní, ako napríklad prvú úspešnú Kickstarter kampaň pre klienta Blue Brain Games a crowdfundingovú kampaň Rozprávkari. Za obidve kampane sme získali ocenenie Digital PIE v kategórii Performance.

Klienti
logo kaufland logo kaufland
logo tatrabanka logo tatrabanka
allianz allianz
logo dr max logo dr max
Logo Hyundai Logo Hyundai
Locco logo klient 2 Locco logo klient 2
Logo Siemens Logo Siemens
Logo Liptov Logo Liptov
Logo Amnesty International Logo Amnesty International
Logo Bambino Logo Bambino
Locco logo klient 11 Locco logo klient 11
logo dr martin logo dr martin
Logo Europska komisia Logo Europska komisia
Logo Fatra Logo Fatra
logo ivio logo ivio
Locco logo klient 7 Locco logo klient 7
Logo NUSCH Logo NUSCH
Logo Zlata Studna Logo Zlata Studna
Kovac Juraj
Juraj Kováč
Creative director

Do agentúry prišiel v prvom roku existencie a odvtedy určuje kreatívne smerovanie agentúry.

Copywriter, ideamaker a kreatívny riaditeľ v jednej osobe. Získal už kadečo, spomenúť môžeme Bronzový klinec, Zlatú pecku, Digital PIE, EFFIE, Young lions a shortlist na PIAF.

Bahurinsky Rasto
Rasťo Bahurinský
CEO

Rasťo začal v agentúre na pozícii Account Director.

Na spoluprácu ho oslovili majitelia agentúry Ivan a Tomáš. Spoznali sa v predchádzajúcej agentúre. V roku 2017 sa stal Rasťo CEO a spolu s Jurom určujú smerovanie agentúry.