SCR Interactive

Úvod / Členovia ADMA / SCR Interactive
SHAPE YOUR FUTURE

SCR interactive je integrovaná marketingová agentúra. Poskytujeme fullservisové služby v oblasti marketingovej komunikácie – výskum, stratégia, kreativita, tvorba a produkcia reklamných kampaní, prepájaním digitálnych a offline riešení.

SCR interactive je súčasťou skupiny SCR®, ktorá pôsobí v oblasti reklamy, UX/UI designu a technológií. Členmi skupiny sú UX/UI agentúra SCR design a IT spoločnosť SCR technologies. V rámci skupiny SCR® našim klientom poskytujeme širokú škálu služieb a inovatívnych riešení s využitím unikátneho know-how, strategických nástrojov, progresívnych technológií a skúseností v rôznych segmentoch trhu. Naše riešenia pokrývajú oblasti marketingu a médií, designu a IT, prinášajú klientom nové biznis modely a zhodnocujú ich aktíva. Shape your future, tvoríme vašu budúcnosť.

Naše služby
Integrované komunikačné kampane
Digitálne stratégie a online komunikačné kampane
Budovanie digitálnych značiek a produktov

Popis jednotlivých služieb:

 

 • analýzy trhu, konkurencie a spotrebiteľa
 • komunikačné a marketingové stratégie
 • kreatívne koncepty a platformy
 • brand building a corporate identity
 • 360° komunikácia – Digital, TV spoty, rádio spoty, printová inzercia, outdoor, PR
 • digitálna stratégia a tvorba online ekosystémov
 • digitálny marketing, komunikácia a tvorba online kampaní
 • web design, web development
 • správa sociálnych sietí, tvorba obsahu, tvorba aplikácií
 • SEO, SEM, content marketing a web copywriting
 • správa PPC kampaní, Google AdWords kampaní, YouTube video reklám, Facebook reklám
 • newsletter marketing
 • product packaging
 • grafický dizajn a DTP
 • tvorba POSM, BTL materiálov a netradičných nosičov
 • produktové videá a postprodukcia
Klienti
Simona Kubán
CEO

Sima je Big Boss našej agentúry

Založila úspešnú performance agentúru EnterCompany, ktorá v roku 2018 fúzovala s SCR interactive. V rámci zlúčenej agentúry je nielen CEO, ale aj konateľkou a spolumajiteľkou a zosobňuje naše firemné DNA. Pravidelne prednáša na univerzitách, technologických inkubátoroch a odborných konferenciách. Má rada prírodu, hory, svoju prácu a ľudí, ktorými sa obklopuje.

Lucia Grancová
Client Service & Strategy Director

Lucia spája klientský servis so stratégiou

Vďaka nej majú naši klienti 2 v 1 – perfektný servis aj stratégie, ktoré vždy triafajú do čierneho. Dokonale tým zúročuje svoje bohaté skúsenosti z reklamnej branže. Má rada adrenalín, miluje zimu a lyžovanie. Keby sa dalo aj 365 dní v roku.

Braňo Hlaváč
Creative Director

Branči je líder našej kreatívy

Svoju prácu napĺňa farbami a tvarmi tak, aby pôsobili ako umelecké diela. Nikdy sa nevzdal toho, čoho ostatní áno. Umenie a reklama majú k sebe bližšie, ako by sme si mohli myslieť a jeho práca je toho dôkazom. Žije pre každý detail.

Miriam Holá
Performance Director

Mirka šéfuje nášmu performance marketingu

Je spolumajiteľkou agentúry. Stará sa o to, aby naše kampane mali čo najlepšie čísla a výsledky. Neustále baží po nových informáciách, sleduje najnovšie trendy a vždy nájde spôsob ako veci robiť efektívnejšie. Život si vychutnáva naplno, veľa sa smeje, voľný čas trávi najmä v prírode so svojou parťáčkou jazvečíčkou „Maruškou“.

Paulína Štofírová
Traffic Manager

Pauli je trafička – profíčka

Time manažment zvláda na jednotku, preto u nás fungujú procesy ako švajčiarske hodinky. Fascinuje ju geografia, aj preto veľa cestuje. A popritom sa skoro stále smeje.

Dominika Duchová
Online Account Manager

Nika je vždy duchom online

Ako accounka sa stará o online marketing našich klientov. Voľný čas venuje dlhým prechádzkam v prírode, dobrej káve, pečeniu a ochutnávkam svojich výtvorov.

Thomas Svitok
Social Media Specialist

Thomas je náš agentúrny socialista

Pod palcom má komunikáciu na sociálnych sieťach, v malíčku má Facebook aj Instagram. Aktívne sa venuje futbalu, cestovaniu a rád si prečíta dobrú knihu.

Janka Botková
Senior Account Manager

Janka je accountka so železnými nervami

Iba ona dokáže komunikovať s klientmi aj kreatívcami s ľadovým pokojom tak, aby boli obe strany spokojné. Rada spoznáva nové veci, prírodu a keď má čas, tvorí a cestuje.

Igor Petrikovič
Senior Copywriter

Igi je doslova do slova zaľúbený – ako správny kopík

Keď ide o nápady, koncepty či headliny, rád sa hrá so slovíčkami a vždy chce mať posledné slovo. Má rád literatúru, hudbu, Taliansko, dobré víno a dolce far niente.