SCR Interactive

Úvod / Členovia ADMA / SCR Interactive
SHAPE YOUR FUTURE

Našim klientom poskytujeme širokú škálu služieb a inovatívnych riešení s využitím unikátneho know-how, strategických nástrojov, progresívnych technológií a skúseností v rôznych segmentoch trhu. Naše riešenia pokrývajú oblasti marketingu a médií, klientom prinášajú nové biznis modely a zhodnocujú ich aktíva.

Naše služby
PPC reklama na Google
Marketing na sociálnych sieťach
Komunikačná stratégia
SEO optimalizácia

Cieľom PPC reklamy je zameranie na výkonnostný marketing. PPC reklamu aplikujeme pri potrebe zvýšenia tržieb, či nárastu konverzií a dopytov. Využívame pokročilé technológie ako AI, inteligentné cielenie, či remarketing.

Reklama na sociálnych sieťach je prínosná, keď chceme dať značke ľudskú tvár a nestavať všetko na produktovej komunikácii. Vďaka reklame na sociálnych sieťach zvyšujeme obľúbenosť značky a tvoríme komunity.

Komunikačná stratégia je proces pri plánovaní dlhodobej komunikácie značky. Povedzte nám, kam sa chcete dostať a my vám ukážeme, aká cesta bude najefektívnejšia, čo pri komunikácii budú vyžadovať vaši zákazníci, a ako ich správne osloviť.

SEO a content marketing napomáha pri zlepšení pozícií v organickom vyhľadávaní. Ako prvé spravíme potrebné analýzy, zlepšíme aktuálny stav webu a následne budeme pracovať na dlhodobej optimalizácii.

Klienti
Simona Kuban 1
Simona Kubán
CEO & sales director

Má na starosti komunikáciu agentúry smerom navonok, nastavenie firemnej stratégie a realizáciu dlhodobých obchodných cieľov firmy.

Milan Canky
Milan Čanky
Creative & strategy director

V SCR zodpovedá za tvorbu marketingových stratégií a kreatívnych kampaní pre klientov. Pomáha klientom nájsť ten správny smer pri budovaní značky.

Miriam Hola 1
Miriam Holá
Managing & performance Director

Má pod palcom výrobu, procesy a efektívne rozdelenie personálnych zdrojov. Špecializuje sa na výkonnostný marketing.