MullenLowe GGK

Úvod / Členovia ADMA / MullenLowe GGK
Pozitívna nespokojnosť je základom inovatívnych nápadov. Aj preto veci neustále challengeujeme.

Sme digitálnou agentúrou, ktorá pre svojich klientov zabezpečuje kompletný online servis. Naše skúsenosti z domácich aj zahraničných kampaní využívame pri tvorbe stratégií pripravených na mieru.

Máme bohaté skúsenosti so správou sociálnych sietí, tvorbou obsahu, nákupom reklamy, web developmentom a web designom. Našou výhodou je schopnosť pripravovať integrované komunikačné kampane v rámci agentúry.

Naše služby
Analýza a príprava online stratégií
Správa sociálnych sietí & blogov
Tvorba kreativity
Performance & Branding
Content Marketing & SEO

 

Analýza a príprava online stratégií: Pomocou špecializovaných nástrojov a vhodne zvolenej stratégie nastavujeme online komunikáciu podľa cieľov. Riešime aj úlohu online nástrojov v rámci integrovanej kampane.

Správa sociálnych sietí & blogov: Zabezpečujeme komplexnú správu profilov na sociálnych sieťach vrátane tvorby obsahu. Využívame nástroje na monitoring konkurencie, získavanie interných dát a správu obsahu.

Tvorba kreativity: Pripravujeme originálne kreatívne riešenia, ktoré napĺňajú potreby klienta. Web design, online kreatívu, video a foto produkciu zabezpečujeme in-house. Performance & Branding: Pripravujeme multikanálové kampane so zameraním na predaj alebo budovanie značky.

Content marketing & SEO: Navrhujeme dlhodobú stratégiu pre tvorbu kvalitného obsahu s jasne stanoveným cieľom. Pripravujeme audity webov a optimalizujeme ich pre aktuálne verzie vyhľadávačov.

Klienti
Audi Audi
BIGMAT logo BIGMAT logo
BILLA BILLA
eurovea logo cmyk eurovea logo cmyk
Pierre Baguette Pierre Baguette
Seat Seat
TIPOS TIPOS
VLK logo VLK logo
VW VW
VW LNF VW LNF
Marek Pajtáš
Marek Pajtáš
CEO

V reklamnej brandži pôsobí od roku 1999.

Vedie tím ľudí naprieš všetkými oddeleniami agentúry. Mareka okrem práce baví mnoho vecí. Napríklad, je začínajúcim hudobným multiinštrumentalistom a vášnivým cyklistom.

Katarína Bizubová
Katarína Bizubová
COO

Katka sa v mediálnom svete pohybuje už viac ako 12 rokov.

Skúsenosti získavala v mediálnej agentúre odkiaľ prišla k nám. Rada pracuje v tímoch, hľadá neštandardné riešenia, posúva stratégie klientov a baví sa prácou. Okrem toho má rada motoršport a všetko s ním súvisiace.

Jakub Straka
Jakub Straka
Creative Strategist

Marco je komplexný grafický dizajnér, ktorý sa venuje viacerým oblastiam ako tvorba brand identít, web design ale aj postprodukcia fotografií a videí.

Jeho hlavným profesionálnym zameraním je Motion Design. Je presvedčený, že značky dostanú vždy ďalší rozmer ak sa do ich identít pridá pohyb. Marco veľmi rád hľadá a používa nové a neštandardné riešenia.