Vďaka novým členom Ponyhouse a THIS IS LOCCO nás je už 21

Martina Ditrichová 29 máj 2019 0 komentárov
Úvod / Blog / Články / Vďaka novým členom Ponyhouse a THIS IS LOCCO nás je už 21

Teší nás, že od prvého júla sa opäť rozrastajú rady našej asociácie. ADMA prijíma dvoch nových členov – agentúry Ponyhouse a THIS IS LOCCO. Od leta bude pod záštitou ADMA už 21 členských agentúr, ktoré nám pomáhajú zvyšovať úroveň digitálneho marketingu na Slovensku. Vďaka nim sa nám darí plniť naše ciele ako vzdelávanie študentov a širokej verejnosti v oblasti digitálneho marketingu, ako aj samotných klientov členských agentúr.

adma cover

„Je zaujímavé každý rok sledovať vývoj trhu digitálnych agentúr na Slovensku. Často sa stretávame s agentúrami, o ktorých sme zatiaľ nepočuli a pritom už majú za sebou skvelú prácu, vynikajúci tím a plán ako pomôcť trhu. Valné zhromaždenie je však prísne, z kandidujúcich agentúr vybralo tento rok dve, ktoré sa pridajú medzi tie najlepšie na Slovensku. Gratulujem novým členom, zároveň chcem poďakovať všetkým, ktorí sa do ADMA hlásili, hoci neuspeli. Pevne verím, že sa s mnohými ešte uvidíme pri ďalších výberových kolách, možno už o rok.“ vyjadril sa prezident ADMA, Peter Šurín.

Do rodiny ADMA pribudli:

Ponyhouse

Ponyhouse bol založený v 2013, jej dvaja zakladatelia Braňo a Marek boli vtedy v piatom ročníka na FMK. Prvým korporátnym klientom bolo ZUNO. Postupne spolupracovali so značkami ako Fou Zoo, Telekom, Red Bull či aktuálne 365.bank, Sedita alebo Medusa Group. Aktuálne je v Ponyhouse sedem zamestnancov. Od svojho vzniku ponúkajú klientom obsah v jeho plnej šírke – stratégia, blogy, videá, sociálne siete. V content marketing veria, pretože obsah je jediný dôvod, pre ktorý konzumujeme médiá – a dodržujú jeho 400 rokov staré princípy skombinované s najnovšími technológiami.

10488082 260564004140801 8513735455522035045 n

,,Keď sme sa dozvedeli dobré správy o prijatí do ADMA, hneď sme vypili všetok alkohol pripravený na fotenie,“ hovorí so smiechom Marek Lenčucha. „Naozaj máme radosť. Tešíme sa, že budeme s kolegami z ADMA plniť našu spoločnú víziu o kvalitnom a vzdelanom digitálnom trhu,“ hodnotí spoluzakladateľ Ponyhouse Braňo Macko.

THIS IS LOCCO

Agentúra THIS IS LOCCO vznikla v roku 2012. Je to crosslinová reklamná agentúra venujúca sa online a
offline reklame s 18-timi zamestnancami. Medzi jej klientov patrí Hyundai, Towercom, OMV, Siemens, Liptov, Bambino, Fatra, Lokálka, Zlatá studňa, Európska komisia, atď. Agentúra ma na konte aj množstvo ocenení ako Digital PIE, Zlatý klinec, Effie, Zlatá pecka, Young lions, PIAF, Stratégie, Mediálne.sk.

60535305 2265178066895513 1599774884244750336 o

„Stať sa členom ADMA bol jedným z dôležitých a plánovaných krokov pre našu agentúru. Sme veľmi radi, že sa to podarilo a tešíme sa na spoluprácu s tými najlepšími v digitále. Samotné prijatie do ADMA zároveň potvrdzuje, že medzi tých najlepších určite patríme.“ vyjadril sa CEO THIS IS LOCCO, Rasťo Bahurinský.

Ak vás zaujímajú podmienky, ktoré museli dané agentúry splniť, aby sa dostali do užšieho výberu, nájdete ich TU. Ďalšie prijímanie členov bude budúci rok.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com