Predstavujeme vám Nominees Digital PIE 2020

digital pie
Martina Ditrichová 3 marec 2020 0 komentárov
Úvod / Blog / Digital pie / Predstavujeme vám Nominees Digital PIE 2020

Štvrtý ročník súťaže digitálneho marketingu Digital PIE, ktorú organizujeme my – Asociácia digitálnych marketingových agentúr (ADMA) v spolupráci s TheMarketers.biz, vyvrcholí slávnostným odovzdávaním cien už 6.3.2020 v Edison parku.

unnamed

Do aktuálneho ročníka Digital PIE prihlásilo 44 agentúr so 147 prácami. Kmeňová porota pripravila zoznam nominees – prác, z ktorých budú na slávnostnom galavečeri vyhlásení výhercovia Digital PIE.

Tohtoroční nominees Digital PIE:

Kategória Performance:

Kategória Idea:

Kategória Execution:

DIGITAL MEDIA SOLUTION

Viac zaujímavostí o samotných prácach nájdete priamo na webe digitalpie.sk.

Lístky na slávnostné odovzdávanie cien Digital PIE 2020 zakúpite TU. Viac informácií o evente nájdete na webe Digital PIE.

Príďte na unikátny galavečer plný profesionálov z digitálneho marketingu a ich milovaných klientov, na ktorom vás čaká slávnostné vyhlasovanie víťazov, offline networking, elektrizujúca hudba, bohatý catering a nekonečné zásoby alka a nealka. Tešíme sa na vašu účasť!

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com