Nevynechajte ani tohtoročnú konferenciu Digital Rulezz 2018

Martina Ditrichová 13 september 2018 0 komentárov
Úvod / Blog / Tlačové správy / Nevynechajte ani tohtoročnú konferenciu Digital Rulezz 2018

S koncom leta prichádza aj sezóna konferencií… jednou z najzaujímavejších a najlákavejších je jednoznačne Digital Rulezz, najväčší event o digitálnom marketingu na Slovensku.

Digital Rulezz, tentokrát s prívlastkom The Gamechanger, je pravidelný jesenný event, na ktorom sa stretnú kapacity internetového a mobilného marketingu u nás aj v zahraničí. Event ponúka priestor pre šírenie know how, inšpirácie, naberanie nových kontaktov a strávenie príjemného a efektívne využitého času v spoločnosti ľudí “z fachu”.

Aby sme vás patrične navnadili, prečítajte si report z minuloročnej Rulezz konferencie s prívlastkom ADAPT OR DIE!, kde sa objavilo množstvo zaujímavých spíkrov zo zahraničia aj našich s veľkým podielom z ADMA členských agentúr.

Na Digital Rulezz The Gamechanger už prisľúbili svoju účasť spíkri Uri Levine, spoluzakladateľ appky Waze, William Menage, manažér pre európsky trh spoločnosti Shazam, Constantine Karamas, predseda správnej rady IAB Europe, Henric Smolak zo Strossle, odborníci z našich členských agentur ako Michal Pastier zo Zaraguza, Andrej Miklošík z PS:Digital či Martin Woska z TRIADu. Toto len zopár zvučných mien z 25, na ktoré sa môžete na evente tešiť. Spíkri neustále pribúdajú a bude ich hojne, keďže budú simultálne prednášať v hlavnej a dvoch workshopových sálach. Digital Rulezz je preto pre účastníkov výborný na tréning time managementu.

Konferencia sa tentokrát koná 27. novembra v Starej tržnici na námestí SNP v centre Bratislavy. Záujem je veľký, preto odporúčame kúpiť lístky čím skôr.

Ceny lístkov (bez DPH):

  • voľné sedenie – 299€
  • balkón vzadu – 99€
  • VIP stôl pre 6 ľudí – 1499€

Všetky vstupy obsahujú:

  • celodenný catering
  • vstup do hlavnej sály aj workshopových miestností
  • vstup na afterpárty

Deadline registrácie je 23. november.

Na Digital Rulezz si prídu na svoje ako marketéri, tak aj podnikatelia, vývojári a fanúšikovia online marketingu a technológií. Neváhajte, registrujte sa čím skôr. Vidíme sa už čoskoro na Digital Rulezz The Gamechanger, kde sa budú meniť pravidlá hry v digitálnom marketingu.

 

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu.