Na jeseň otvárame ADMA digital marketing academy vol.3

Martina Ditrichová 11 september 2019 0 komentárov
Úvod / Blog / ADMA digital marketing academy / Na jeseň otvárame ADMA digital marketing academy vol.3

Po dvoch úspešných ročníkoch a veľký záujem prichádzame na jeseň s treťou ADMA digital marketing academy. Akadémia ponúka možnosť získať ucelený pohľad, zručnosti a praktické skúsenosti z oblasti digitálneho marketingu priamo od majstrov v konkrétnych oblastiach z našich členských agentúr.

Adma FB 820x460

ADMA digital marketing academy je určená najmä marketérom, ktorí chcú získať neoceniteľný know how od skúsenejších, pre ľudí na marketingových oddeleniach malých a stredných firiem, pre marketérov z offline prostredia aj pre online špecialistov, ktorí majú záujem rozšíriť obzory o ďalšie segmenty.

Akadémia pozostáva z 9 blokov. Každý týždeň sa budeme venovať jednej ucelenej téme z oblasti digitálneho marketingu pod vedením špecialistu na danú tému z našich členských agentúr. Jeden workshop trvá 5 hodín. Počas 9 týždňov si účastníci prehĺbia svoje vedomosti v hlavných témach digitálneho marketingu a na konci akadémie obdržia titul Master of digital marketing garantovaný našou asociáciou.

Jednotlivé témy ADMA akadémie:

  • Stratégia digitálnej komunikácie – Peter Šebo, PS: Digital
  • Kreatívna tvorba – Michal Pastier, Zaraguza
  • Content marketing – Juraj Sasko, Visibility
  • Sociálne médiá – Marek Didák & Lívia Brtáňová, Hype
  • Web & aplikácie – Miro Murgaš, CORE4 Advertising
  • Médiá a plánovanie – Jiří Korpa-Ondo, Digiline
  • Výkonnostný marketing – Andrej Salner, Basta Digital
  • Analytika – Vlado Cintula, RIESENIA.com
  • Workshop digitálneho marketingu – Martin Woska, TRIAD Advertising

IMG 6009

ADMA digital marketing academy začína už 3. októbra! Prihlasovať sa môžete do konca septembra. Viac informácií a možnosť zaregistrovať sa do kurzu nájdete na webe: https://admaacademy.sk.

61848585 2256472111099631 5823185117400530944 o

Využite jedinečnú príležitosť vzdelávať sa v oblasti digitálneho marketingu od kapacít z našich členských agentúr a získajte titul Master of Digital Marketing.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com