Ktoré kurzy a workshopy zavážia v digitálnej marketingovej agentúre?

adma
Martina Ditrichová 8 apríl 2021 0 komentárov
Úvod / Blog / Články / Ktoré kurzy a workshopy zavážia v digitálnej marketingovej agentúre?

Pre študentov, čerstvých absolventov a budúcich juniorov v digitálnej marketingovej agentúre sme pripravili v spolupráci s odborníkmi z členských agentúr ADMA článok, v ktorom nájdu výber relevantných kurzov a workshopov, ktoré im otvoria dvere do online sveta.

Momentálne nájdete na internete množstvo vzdelávacích projektov kurzov, workshopov, akadémií od vymýslu sveta, no ktoré z nich sú tie, ktoré vám skutočne rozšíria obzory v online marketingu a závažia aj v digitálnej marketingovej agentúre? Pozrite si výber relevantných vo vašom CV minimálne pre digitálne marketingové agentúry z našej asociácie. Článok o tom, ako pripraviť životopis, ktorý zaujme, nájdete tiež na blogu ADMA tu.

Google Digitálna garáž

studujmanazment.sk
FOTO: studujmanazment.sk
  • Digitálna garáž od spoločnosti Google je podľa našich odborníkov základ základov a mal by ho mať absolvovaný každý. Takže ak ste tak ešte neurobili, skočte si po know-how do Digitálnej garáže. Veľkou výhodou je, že kurzy od Google môžete absolvovať bezplatne.

Facebook Certification

  • Platforma Facebook taktiež ponúka možnosť vzdelávania sa v marketingovej komunikácii, konkrétne na sociálnej sieti Facebook. Nájdete tu rôzne možnosti online vzdelávania a certifikácie, množstvo inšpirácie a zaujímavých case studies z prostredia social media. Absolvovanie kurzu od spoločnosti Facebook zaručene zvýši vaše šance u klienta, pre ktorého je FB dôležitou komunikačnou platformou.

Hubspot Inbound Marketing

FOTO: webdew.com
  • Ucelený kurz, ktorý účastníkov poskytne kvalitný podklad pre marketingové rozmýšľanie. Hubspot ponúka aj množstvo iných certfikácii, podľa toho, čo vás konkrétne zaujíma a čomu sa chcete venovať.

DIMAQ Akadémia

  • Komplexné vzdelávanie v digitálnom marketingu online formou. V agentúre určite zaváži, ak zložíte skúšku DIMAQ a získate certifikát. Každý skúšajúci absolvuje skúšku v termíne a na mieste, ktoré je určené organizátorom IAB Slovakia.

Digitálna univerzita

digitalna univerzita 600x315 01
FOTO: digitalnauniverzita.sk
  • Digitálna univerzita je komplexné polročné štúdium online marketingu s najlepšími odborníkmi z praxe. Školenia, reálne projekty, mentori a certifikát.

ADC Štempel

unnamed
FOTO: adcstempel.sk
  • Chceš zažiť na vlastnej koži, aké je to pracovať v reklamnej agentúre na ozajstných zadaniach? Vyskúšať si, v čom si dobrý a posunúť sa v tom ostatnom? Ak zvládneš kreatívne zadanie a získaš ADC Štempel, máš garantované miesto v reklamnej agentúre, ktorú si navyše vyberieš ty sám.

ADMA academy

  • ADMA digital marketing academy vám pomôže získať nadštandardný rozhľad v oblasti digitálneho marketingu. Vďaka mentorom z našich členských agentúr sa dostanete k informáciám a know how od tých najlepších. Momentálne nemáme otvorený žiadny kurz v rámci ADMA academy, no sledujte náš Facebook a Instagram, aby ste mali prístup k aktuálnym informáciám o vzdelávaní našou asociáciou.
adma og
FOTO: admaacademy.sk

To bol súhrn workshopov, kurzov a certifikácií, ktoré vám nielen rozšíria obzory v online marketingu, ale zarezonujú v agentúrach vo vašom životopise a dajú vám výhodu pred ostatnými uchádzačmi. Absolvovali ste už niektorý z kurzov? Podeľte sa s nami o vaše dojmy v komentároch.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com