Kráľom DAR PERFORMANCE 2019 je agentúra RIESENIA.COM

Martina Ditrichová 20 november 2019 0 komentárov
Úvod / Blog / Články / Kráľom DAR PERFORMANCE 2019 je agentúra RIESENIA.COM

RIESENIA.com s viac ako 20%-ným podielom v kategórii PERFORMANCE ušli pelotónu štyroch agentúr (DIGILINE, Elite Solutions, TRIAD Advertising, ZARAGUZA), ktoré dosiahli zhodne podiel jemne nad 12%.

Soska DAR1

Kým špička agentúr v disciplíne PERFORMANCE bodovala zhodne na DIGITAL PIE 2019, RIESENIA.COM si zapísali významný úspech aj v zahraničnej súťaži Google Premier Partners Awards, čo aj rozhodlo o ich konečnom víťazstve v tomto rebríčku.

PERFORMANCE (efektivita) je ďalšie z piatich hodnotiacich kritérií rebríčku DIGITÁLNA AGENTÚRA ROKA. Agreguje bodové hodnotenia zo všetkých relevantných súťaží zameraných na efektivitu v oblasti digitálneho/online marketingu a má váhu 25%.

Na prvých priečkach rebríčka DAR IDEAS sa umiestnili tieto agentúry:

1. RIESENIA.COM

2. DIGILINE, Elite Solutions, TRIAD Advertising, ZARAGUZA

3. Basta digital

4. digista.sk, Perfomics, Promiseo

Medzi najlepšie DEA IDEAS patria tieto subjekty:

1. Istropolitana Advertising

2. Wiktor Leo Burnett

Výsledky DAR i DEA budú zverejnené na konferencii DIGITAL RULEZZ 2019, ktorá sa uskutoční 26. novembra tohto roku v Starej tržnici v Bratislave. Slávnostné dekorovanie víťazov prebehne na večernej afterparty.

Cieľom a poslaním rebríčka DAR je každoročne zostaviť poradie najlepších agentúr v oblasti digitálneho marketingu na Slovensku, a to na základe 5 hodnotiacich kritérií. Ďalším z nich je kritérum IDEA (kreativita), ktorej víťaza nájdete v článku TU.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com