Kde nakupuje Alza? V Boston Dynamics!

adma
Matúš Kollár 3 január 2021 0 komentárov
Úvod / Blog / #digitalnytyzden / Kde nakupuje Alza? V Boston Dynamics!
A tiež: Kŕmiť vtáčiky je tech-zábava! / Unikol prototyp Apple Watch / To najlepšie a najhoršie z 2020 / ADMA: top ľuda za rok 2020

Kŕmiť vtáčiky je tech-zábava!

Bird Buddy je projekt inteligentných vtáčích kŕmidiel od slovinských nadšencov, ktorý práve zbiera priazeň na Kickstarteri. V podstate je to klasické kŕmidlo pre vtáky, obohatené integrovanou kamerou a mikrofónom, WiFi a samostatnou aplikáciou, cez ktorú vám búdka posiela notifikácie o práve prebiehajúcich vtáčích návštevách. Kŕmidlo vie vďaka tomuto technologickému kombu nielen rozoznať druhy vtáctva, ale zároveň vám poradí, čo im najviac chutí. Jednoducho, super spôsob, ako vyvolať vďaka moderným riešeniam záujem ľudí o prírodu!

Unikol prototyp Apple Watch

Nie je únik ako leak – takéto pohľady na tajné prototypy nás neprestanú nikdy baviť! Internetom koluje video o cupertinskom „ultra security program“, ktoré ukazuje testovací model Apple Watch. Fungujú prekvapivo dobre a vyzerá, že išlo o takmer finálnu verziu.

A keď už hovoríme o leakoch – Samsungu sa nepodarilo utajiť detaily o Galaxy S21, ktorý technologický bude znova androidia špička, ale minimálne nás (ne)príjemne prekvapil lacné pôsobiacim designom.

Kde nakupuje Alza? V Boston Dynamics!

Koniec roka sa klasicky niesol v duchu neznesiteľného zeleného mimozemšťana, ale ruku na srdce – každý z vás si cez Alza zabezpečil aspoň jeden darček a ak tvrdíte opak, jednoducho klamete. Kde však nakupovala darčeky pre seba Alza? Predsa u obdivovaných Boston Dynamics! Zabezpečili si model Spot, pomenovali ho Dášenka a jej parketou bude hlavne logistika. Má pomôcť s vydávaním objednávok na pobočkách, čo bude v čase nežiadúcich osobných kontaktov určite vítaným prínosom.

To najlepšie a najhoršie z 2020

Engadget vybral a natočil video o najlepších a najhorších technologických hračkách roku 2020.  Ako pokračovanie odporúčame nepremeškať aj článok o najväčších prešľapoch, rovnako s témou technológie a aplikácie. Doplňte si pred koncom roka prehľad!

ADMA: ľudia reklamy 2020

Sme radi, že súčasťou hodnotenia Agentúra roka je oceňovanie TOP ľudí slovenskej reklamy. Tešíme sa o to viac, že za rok 2020 sa na viacerých priečkach umiestnili zástupcovia členských agentúr ADMA. Gratulujeme!

 

Páči sa vám rubrika #digitalnytyzden? Pozrite si ďalšie članky!

 

Autor článku
Matúš Kollár
Som nadšený marketér, zároveň fanúšik inovácií a technologických noviniek. Pre ADMA píšem už viac ako osem rokov rubriku Digitálny Týždeň, ktorá aktuálne vychádza každú nedeľu na webe ADMA.sk. Ako Head of Branding & PR je mojou hlavnou prácou príprava komunikácie pre značky združené pod Berlin Brands Group Slovensko, primárne však pre značku Klarstein. V súkromnom živote veľa cestujem a skladám - som totiž zbláznený do LEGO :)