Je Segway vajce to najlepšie z CES 2020?

adma
Matúš Kollár 12 január 2020 3 komentáre
Úvod / Blog / #digitalnytyzden / Je Segway vajce to najlepšie z CES 2020?
A tiež: 5G realitou... sme pripravení? / Huawei Mate X hitom / Nová práca, nové zabezpečenie / ADMA DigitalPie 2020 spustený!
Segway S-Pod
5G realitou… sme pripravení?

O komerčnom spustení 5G siete v desiatich amerických mestách sme informovali pred pár týždňami. Čoraz viac sa začína hovoriť nielen o výhodách riešení budúcnosti, ktoré so sebou neuveriteľne rýchly 5G internet prenesie, ale tiež bezpečnostných rizikách a hrozbe z „nepripravenosti“ na nasadenie tak vyspelých riešení medzi masovú populáciu.

Huawei Mate X hitom?

Huawei ako jeden z prvych vážnych konkurentov problematického Samsung Galaxy Fold v kategórii skladačiek ohlásil, že sa mu za prvý mesiac od spustenia predaja v Číne podarilo predať 100 tisíc kusov modelu Mate X. Podľa informácii z aktuálneho CES 2020 konkurenčný Samsung predal niečo okolo 500 tisíc kusov od septembra minulého roka, naopak Motorola musela posunúť vydanie očakávaného Razr v snahe uspokojiť veľký záujem. Ak uvážime vysoké ceny všetkých ohybných kúskov, ich predaje nie sú vyložene zanedbateľné, ale až rok 2020 ukáže, či táto kategória dáva zmysel.

Je Segway vajce to najlešie z  CES 2020?

Niektoré novinky vyzerajú skôr ako priama objednávka PR oddelenia pre vzbudenie záujmu. Za nás do katgórie radíme Segway S-Pod, manévrovateľné vajce alebo tiež detský kočík pre dospelých, ktorí odmietli vyrásť. Po usadení sa máte na ovládanie k dispozícii smerový joystick a ak si trúfnete, môžete sa po meste pohybovať takmer štyridsiatkou. Čiže nie, S-Pod nie je to najlepšie, čo CES 2020 ponúkla (najzábavnejšie možno áno) a prehľad všetkého BEST OF podľa ADMA nájdete v budúcom čísle #digitalnytyzden.

Nová práca, nové zabezpečenie

Pre veľa ľudí je nový rok obdobím osobných alebo profesionálnych zmien. Ak ste sa rozhodli od januára zmeniť zamestnanie, je dobré mať v hľadáčiku štyri jednoduché veci, na ktoré treba myslieť pri nových pracovnýh smartfónoch či počítačoch.

ADMA DigitalPie 2020 spustený!

Víťazov Digital Pie 2019 sme predstavili len relatívne nedávno, avšak nič nie je staršie ako minuloročné úspechy – pripravte sa na štvrtý ročník súťaže Digital Pie, ktorý sme pre 2020 práve odštartovali! Práce prihlasujte do kategórii Performance, Idea, Execution alebo Digital Media Solution a pre nerozhodnutých odporúčame hľadať inšpiráciu medzi víťazmi posledného ročníka.

Autor článku
Matúš Kollár
Som nadšený marketér, podporovateľ inovácii a fanúšik technologických noviniek. Aktuálne pracujem ako Brand Manager pre prémiové portfólio a škótske whisky v Pernod Ricard Slovakia, kde sa s láskou starám značky Chivas Regal, Ararat, Martell či G.H. Mumm. Pre ADMA píšem pravidelne rubriku Digitálny Týždeň, ktorá vychádza každú nedeľu na webe ADMA.sk. V súkromnom živote som veľký fanúšik LEGO :)