Google povolí homeoffice do konca júna 2021

adma
Matúš Kollár 26 júl 2020 0 komentárov
Úvod / Blog / #digitalnytyzden / Google povolí homeoffice do konca júna 2021
A tiež: Prekvapenia z Intelu / Vianoce za rohom / DOOM v Minecraft / ADMA DAR & DEA 2020

Prekvapenia z Intelu

Predstavte si, že ste sa posledných 50 rokov venovali ako svetová jednotka v odvetví navrhovaniu a výrobe vlastných mikročipov a dnes zvažujete… že už nebudete vyrábať vlastné čipy. Vyhlásenie prichádza v čase, kedy Intel ohlásil oneskorenie uvedenia generácie 7nm čipov o viac ako rok, čo sa odzrkadlilo na -18% poklese ceny akcii.

DOOM v Minecraft

Ak ste jeden zo 126 miliónov hráčov Minecraftu, táto novinka je pre vás – s novým módom VM Computers si môžete vyskúšať spustiť priamo v hre počítač s Windows 95 a zahrať si napríklad klasický DOOM 2. Minecraft je jednoducho hra neobmedzených možností!

Google povolí homeoffice do konca júna 2021

Informácia pochádza osobne od Sundara Pichaia, ktorý ju rozoslal zamestnancom v rámci internej komunikácie spoločnosti. Je to reakcia na stále sa zhoršujúcu situáciu šírenia koronavírusu, prevažne v USA.

Vianoce za rohom

V rámci predstavovania inšpiratívnych blogov členských agentúr ADMA sme sa naposledy cez článok Basta digital lepšie prizreli, kedy je vaša agentúra zrelá na výmenu. No a dnes sme sa ešte mnohí ani nedostali na poriadnu letnú dovolenku, už vás Riesenia vyzývajú optimalizovať svoj e-shop pred koncoročným návalom nakupujúcich.

ADMA DAR & DEA 2020

Organizátori rebríčkov Digitálna Agentúra Roka (DAR) a Digital Excellence Awards (DEA) zverejnili zoznamy agentúr, ktoré v tomto roku zabojujú o prestížne ocenenia najlepších agentúr v oblasti digitálneho marketingu na Slovensku. Ktoré sú to?

 

Páči sa vám rubrika #digitalnytyzden? Pozrite si ďalšie članky!

 

Autor článku
Matúš Kollár
Som nadšený marketér, zároveň fanúšik inovácií a technologických noviniek. Pre ADMA píšem už viac ako osem rokov rubriku Digitálny Týždeň, ktorá aktuálne vychádza každú nedeľu na webe ADMA.sk. Ako Head of Branding & PR je mojou hlavnou prácou príprava komunikácie pre značky združené pod Berlin Brands Group Slovensko, primárne však pre značku Klarstein. V súkromnom živote veľa cestujem a skladám - som totiž zbláznený do LEGO :)