Digitálne „remeslo“ najlepšie ovláda TRIAD

Martina Ditrichová 21 november 2019 0 komentárov
Úvod / Blog / Uncategorized / Digitálne „remeslo“ najlepšie ovláda TRIAD

TRIAD Advertising si po prvenstve v rebríčku IDEAS pripisuje ďalšie víťazstvo – tentokrát v rebríčku EXECUTION, čo znamená dobré remeselné spracovanie alebo craft.

Snímka obrazovky 2019 11 19 o 14.06.33

TRIAD vyhráva tento rebríček s podielom viac 40% a preskočil tak najbližších konkurentov s výrazným rozdielom – ZARAGUZA dosiahla podiel viac ako 24% (2. miesto); Basta digital a THIS IS LOCCO – obaja na 3. mieste dosiahli podiel presahujúci 10%.

EXECUTION (kvalita spracovania) je jedno z piatich hodnotiacich kritérií rebríčku DIGITÁLNA AGENTÚRA ROKA. Agreguje bodové hodnotenia zo všetkých relevantných súťaží zameraných na tzv. craft v oblasti digitálneho/online marketingu a má váhu 25%.

Na prvých priečkach rebríčka DAR EXECUTION sa umiestnili tieto agentúry:

  1. TRIAD Advertising

  2. ZARAGUZA

  3. Basta digital, THIS IS LOCCO

  1. Elite Solutions, PS:Digital

Najlepšou trojicou DEA EXECUTION sa stali tieto subjekty:

  1. MUW/SAATCHI & SAATCHI

  2. Wiktor Leo Burnett

  3. Istropolitana Advertising

Výsledky DAR i DEA budú zverejnené na konferencii DIGITAL RULEZZ 2019, ktorá sa uskutoční 26. novembra tohto roku v Starej tržnici v Bratislave. Slávnostné dekorovanie víťazov prebehne na večernej afterparty.

Cieľom a poslaním rebríčka DAR je každoročne zostaviť poradie najlepších agentúr v oblasti digitálneho marketingu na Slovensku, a to na základe 5 hodnotiacich kritérií. Tri kritériá PERFORMANCE, IDEA a EXECUTION. Kritérium ECONOMY bude sledovať ekonomickú výkonnosť agentúr na báze obratu a EBITDA. Ďalším hodnotiacim kritériom bude AWARENESS – znalosť digitálnych agentúr na trhu. Víťaza rebríčka IDEA nájdete v článku tu a PERFORMANCE sme taktiež tento týždeň zverejnili na ADMA blogu.

Organizátorom rebríčka je spoločnosť MARKETERS a odborným garantom je Asociácia digitálnych marketingových agentúr (ADMA).

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com