Digital RULEZZ 2020 – “Best of the best” s TOP spíkrami

digital rulezz
Martina Ditrichová 11 september 2020 0 komentárov
Úvod / Blog / Články / Digital RULEZZ 2020 – “Best of the best” s TOP spíkrami

Radi by sme vás pozvali na najväčšiu konferenciu o internetovom a mobilnom marketingu Digital RULEZZ 2020, ktorá sa tento rok bude konať už po 10-ty krát a ponúkne to najlepšie z najlepšieho…

Digital RULEZZ 750x200

Na tohtoročnom evente, ktorý nesie prívlastok “Best of the best”, sa môžete tešiť na najlepšie hodnotených spíkrov z predchádzajúcich 9 ročníkov, case-studies firiem, ktoré najlepšie zvládli Koronu a najlepšieho Keynote spíkra súčasnosti – Les Binet, Group Head of Effectiveness  |  adam&eve DDB. 

“It’s not just big data we need, it’s long data. You can’t measure long term effects with short term data.” Les Binet

Keď sa bavíme o efektívnosti reklamy, je Les Binet jedno z najväčších mien na svete. Vyštudoval fyziku na Oxforde, pokračoval na univerzite v Edinburgu, kde zameral svoj výskum na umelú inteligenciu a počítačové modelovanie. Svoje schopnosti v oblasti modelovania uplatnil pri meraní účinkov reklamy. Je spoluautorom mnohých publikácií s témou efektívnosti reklamy, ktoré sú povinné čítanie pre marketérov aj ľudí z reklamy. Medzi najznámejšie patria knihy: How not to plan; The Long and the Short Of It; Effectiveness in Context: A Manual for Brand Building; Marketing in the Era of Accountability. 

Okrem prezentácie Lesa Bineta vás na Digital RULEZZ 2020 čaká viac ako 40 spíkrov v 3 sálach, medzi ktorými nechýbajú ani hviezdy z našich členských agentúr Michal Pastier zo Zaraguza, Martin Woska z TRIADu a Peťo Šebo z PS: Digital, ktorý je zároveň organizátorom RULEZZ konferencií. 

digital rulezz

,,Som rád, že RULEZZ konferencie ten rok oslavujú 10 rokov existencie. Z podujatia pre 100 ľudí sme sa za jednu dekádu stali najväčšou marketingovou konferenciou na Slovensku so stovkami účastníkov. A hoci jubilejný ročník nie je úplne podľa našich predstáv, verím, že „Best of the Best“ naplní očakávania a už teraz sa teším na všetkých spíkrov, účastníkov a partnerov Digital RULEZZ 2020. Či už v novembri alebo v náhradnom termíne na jar budúceho roka,“ vyjadril sa k blížiacej konferencii Peťo Šebo.

Digital RULEZZ 2020 sa bude už tradične konať v Starej tržnici v historickom centre Bratislavy 24. novembra. 

Organizátormi 10. ročníka Digital RULEZZ sú The Marketers.biz, IAB Slovakia a Živé.sk. ADMA je odborným garantom podujatia. Lístky na 2020 po prvýkrát nie sú viazané na konkrétne mená účastníkov. Neváhajte a kúpte si lístok čo najskôr aj kvôli obmedzenej kapacite na tomto linku https://digital.rulezz.sk/2020/listky.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com