Digital PIE 2021: Posúvame deadline na prihlásenie prác

deadline
Martina Ditrichová 29 január 2021 0 komentárov
Úvod / Blog / Digital pie / Digital PIE 2021: Posúvame deadline na prihlásenie prác

Stále máte možnosť registrovať práce do V. ročníka súťaže v digitálnom marketingu Digital PIE 2021. Deadline registrácie je predĺžený do 7. februára (vrátane).

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ako aj čerpania OČR mnohých z nás, by sme veľmi radi vyšli v ústrety všetkým a poskytli dostatočný časový priestor na prihlásenie prác do Digital PIE, v nezvyčajne predĺženom deadline a to do polnoci 7. februára 2021.

O súťaži Digital PIE

Súťaž Digital PIE je pod záštitou Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) a organizátora RULEZZ konferencií – TheMarketers.biz, partnerom súťaže je združenie pre internetovú reklamu IAB Slovakia. Cieľom súťaže je komplexne ohodnotiť najlepšie projekty v oblasti digitálneho marketingu vytvorené slovenskými subjektmi za uplynulý kalendárny rok. Digital PIE má rovnako ako v predchádzajúcich ročníkoch tri hlavné kategórie.

Poroty budú posudzovať výkon kampaní (Performance), originalitu nápadu (Idea) a ich spracovanie (Execution). Práce môžu súťažiť v jednej, dvoch alebo všetkých troch kategóriách naraz a počet prác, prihlásených do jednotlivých kategórií od jedného prihlasovateľa, nie je obmedzený. Okrem toho sa v rámci Digital PIE udeľuje špeciálne ocenenie DIGITAL MEDIA SOLUTION, ktorého cieľom je oceniť a zviditeľniť inovatívne, hodnotné a úspešné digitálne mediálne riešenia z oblasti slovenského digitálu.

Účasť v súťaži pre vás môže byť skvelou príležitosťou predviesť sa na trhu digitálneho marketingu a získať “sladkú odmenu” v podobe Digital PIE. Prihlasovací formulár a bližšie informácie o súťaži sú dostupné na webe súťaže.

Prihlasovať práce je možné do 7. februára 2021 (vrátane).

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com