Digital PIE 2021 – Kto získal ocenenia Nominees, Digital PIEs, Digital Special Award, Digital Rising Stars a ktorá agentúra sa stala DIGITAL PIE AGENCY 2021?

adma
Martina Ditrichová 11 marec 2021 0 komentárov
Úvod / Blog / Digital pie / Digital PIE 2021 – Kto získal ocenenia Nominees, Digital PIEs, Digital Special Award, Digital Rising Stars a ktorá agentúra sa stala DIGITAL PIE AGENCY 2021?

Úspešne máme za sebou V. ročník odovzdávania ocenení v digitálnom marketingu DIGITAL PIE 2021! Digital PIE je unikátna súťaž digitálneho marketingu na Slovensku, ktorej cieľom je komplexne ohodnotiť najlepšie projekty v oblasti digitálneho marketingu za uplynulý rok.

digi piemdpi

Máme za sebou slávnostné vyhodnotenie súťaže. Žiaľ, vzhľadom na situáciu, sme sa museli zaobísť bez už povestnej Digital PIE afterparty, ale veríme, že víťazi to mali možnosť spoločne osláviť aspoň cez konferenčné hovory.

Nebudeme vás už ďalej napínať, pozrite si zoznam prác ocenených na Digital PIE 2021.

Držitelia ocenenia Nominees v jednotlivých kategóriách:

Nominees v kategórii PERFORMANCE:

Nominees v kategórii IDEA:

Nominees v kategórii EXECUTION:

Nominee v kategórii DIGITAL MEDIA SOLUTION:

Víťazi hlavného ocenenia Digital PIE v jednotlivých kategóriách

V kategórii PERFORMANCE Digital PIE získali práce:

V kategórii IDEA Digital PIE získali práce:

V kategórii EXECUTION Digital PIE získali práce:

V kategórii DIGITAL MEDIA SOLUTION Digital PIE získali práce:

DIGITAL SPECIAL AWARD

Ocenenie za výnimočný prínos v digitálnom marketingu, cenu DIGITAL SPECIAL AWARD získal Jakub Goga. Tento rok porota cenu Digital Special Awards udelila Jakubovi Godovi.  Jakub sa dlhodobo publicisticky, analyticky a aktivisticky venuje dezinformáciám. Porota ocenila vytrvalosť a koncepčnosť všetkých Jakubových aktivít, ktoré podniká v boji s dezinformáciami.

DIGITAL RISING STARS

Špeciálne ocenenie pre malé agentúry DIGITAL RISING STARS získali v nasledovnom poradí:

  1. Mannschaft
  2. Kreatívna dvojica
  3. bot.media

DIGITAL PIE AGENCY 2021

Ocenenie pre najúspešnejšieho prihlasovateľa v aktuálnom ročníku súťaže DIGITAL PIE AGENCY 2021 poputovalo do agentúry THIS IS LOCCO.

Gratulujeme všetkým oceneným projektom a agentúram! Aj napriek tomu, že rok 2020 bol náročnejší na produkciu kampaní, predviedli skvelú prácu a predstavili množstvo kreatívnych a úspešných prác. Už teraz sme zvedaví, čo v oblasti digitálneho marketingu, prinesie rok 2021.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com