Deadline prihlasovania do súťaže Digital PIE sa blíži

digital pie
Martina Ditrichová 30 január 2018 0 komentárov
Úvod / Blog / Digital pie / Deadline prihlasovania do súťaže Digital PIE sa blíži

Čas na prihlasovanie do 2.ročníka súťaže pre digitálnych marketérov Digital PIE sa kráti! Máte posledných pár dní do 2.2.2018, kedy uzatvárame registráciu. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť uchádzať sa o post najlepších prác v jednej z troch kategórií, zviditeľniť tak svoju agentúru a nazbierať množstvo cenných kontaktov a inšpirácie.

 Ako tomu bolo minulý rok, za súťažou stojíme my – Asociácia digitálnych marketingových agentúr (ADMA) a organizátor RULEZZ konferencií TheMarketers.biz. Novým partnerom sa stalo združenie pre internetovú reklamu IAB Slovakia, ktoré odovzdá špeciálne ocenenie pre slovenské médiá.

Cieľom Digital PIE je komplexne ohodnotiť najlepšie slovenské projekty v oblasti digitálneho marketingu za uplynulý rok. Prostredníctvom odbornej poroty budú projekty súťažiť v troch kategóriách:

  • Performance – výkon kampane
  • Idea – originalita nápadu
  • Execution – celkové spracovanie

Práce môžu súťažiť v jednej alebo aj všetkých kategóriách súčasne. O víťazných projektoch sa bude rozhodovať dvojfázovo. Najprv bude “Veľká porota”, tvorená všetkých prihlasovateľmi, rozhodovať o postupe prác na shortlist. Tým sa zaistí čo najväčšia transparentnosť hodnotenia. Potom sa výber prác posunie “Kmeňovej porote”, ktorá bude mať tento rok 14 členov. Kmeňovú porotu tvoria odborníci z rôznych oblastí digitálneho marketingu – z agentúr, médií, zadávateľov reklamy a nového partnera IAB Slovensko, ktorí rozhodnú o finálnej podobe shortlistu aj samotných víťazoch ocenenia Digital PIE.

Slávnostné vyhlásenie víťazov sa uskutoční 2. marca 2018 v unikátnych industriálnych priestoroch MLYNICE v Ružinove v Bratislave.

Ešte raz pripomíname, že ak ste sa do súťaže Digital PIE ešte nestihli prihlásiť, je pravý čas tak urobiť. Vaše projekty môžete registrovať do 2. februára (piatok) TU. Podrobnejšie informácie o podmienkach súťaže nájdete na webe súťaže.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu.