Čo je výnimočné na ADMA academy II.?

academy
Martina Ditrichová 28 január 2020 0 komentárov
Úvod / Blog / ADMA digital marketing academy / Čo je výnimočné na ADMA academy II.?

Po troch úspešných ročníkoch ADMA academy I., ktorá bola určená začiatočníkom so záujmom o ucelený prehľad v digitálnom marketingu, prinášame nadstavbu akadémie. V ADMA academy II. pôjdeme s odborníkmi z našich členských agentúr viac do hĺbky v konkrétnych témach, o ktorých sa viac dočítate v predchádzajúcom článku. Akadémia II. zaujme seniornejších marketérov alebo ľudí s predchádzajúcimi skúsenosťami s digitálnym marketingom a určite aj úspešných absolventov jednotky.

A 760x420 blog sbuttonom

Čo ti prinesie akadémia II.?

  • Interaktívny prístup

Výnimočné na ADMA academy II. je, že rozsah jednotlivých tém je prispôsobený účastníkom kurzu a šitý na mieru tomu, čo ich konkrétne zaujíma. Záujemca po prihlásení na kurz obdrží formulár, ktorý pomôže mentorovi pripraviť svoj blok tak, aby si každý prišiel na svoje.

  • Priamy kontakt

Maximálny počet účastníkov akadémie je 16. Zakladáme si na individuálnom prístupe a interakcii mentorov s účastníkmi, čo sa osvedčilo už pri ADMA academy I. 

,,Myslím si, že obmedzený počet účastníkov dal ADMA digital marketing academy I. priestor na to byť interaktívnou. Našiel sa čas na otázky aj na vyčerpávajúco relevantné odpovede. Pri väčšom počte ľudí by to nebolo možné,“ komentoval prvú akadémiu absolvent Lukáš Herzan, spoločnosť MICROCOMP.

  • Know-how od tých najkompetentnejších

Mentorov do akadémie vyberáme z radov našich 21 členských agentúr. Sú to majstri vo svojej oblasti s dlhoročnou praxou a know-how, o ktorí sa s účastníkmi radi podelia.

  • Priebeh výučby

Akadémia pozostáva z 9 blokov. Výučba bude pozostávať vždy z jedného bloku v jeden deň, čo znamená, že účastník strávi na kurze 9 dní v priebehu 9 týždňov. Jeden kurz zaberie 5 hodín čistého času.

  • Nové témy

Najmä absolventov potešia nové témy v ADMA academy II. Na praktických a interaktívnych kurzoch si s mentorom prejdete témy ako copywriting, SEO, WordPress, Facebook & Google ads a veľa iných.

Výučbu začíname už 4. februára v priestoroch agentúry Visibility na Panskej v Bratislave. Registrovať sa môžeš do konca januára na webe akadémie. Využi jedinečnú príležitosť vzdelávať sa v oblasti digitálneho marketingu od kapacít z ADMA členských agentúr. Poponáhľajte sa, máme voľných posledných 5 miest.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com