paravan interactive

Úvod / Členovia ADMA / paravan interactive
Zavedieme vás za paravan digitálneho marketingu.

Sme jedna z najdlhšie pôsobiacich digitálnych marketingových agentúr na Slovensku. Na trhu sme viac ako 16 rokov. Náš interný tím tvorí 10 odborníkov na rôzne oblasti digitálneho sveta. Pri ideálnej spolupráci s klientom sme už pri procese tvorby webu, kde zastrešujeme SEO a správne nastavenie analytiky. Pokračujeme nastavením komunikačnej strátégie a návrhom kampaní, pri ktorých využívame celé spektrum digitálnych kanálov a ich možnosti. Špecializujeme sa síce na výkonostný marketing, ale vieme pomôcť aj so správou sociálnych sietí, kampaňami na podporu povedomia o značke, PR kampaňami, atď.

Naša expertíza sa vzťahuje aj na správny výber kávy. Ak sa stanete našim klientom, sme plne k dispozícii aj s touto službou.

Naše služby
Výkonnostný marketing
Nákup digitálnych médií
Správa sociálnych sietí, blogov
Digitálny full-service

Naše služby:

Výkonostný marketing: Spravujeme výkonnostné kampane na Googli, Facebooku, YouTube, LinkedIne a Twitteri (bannerová reklama, textová reklama, video reklama).

Nákup digitálnych médií: Zabezpečujeme nákup reklamných formátov na slovenských webstránkach (bannerová reklama, video reklama, PR články, špeciálne reklamné formáty).

Správa sociálnych sietí, blogov: Spravujeme firemné blogy, firemné profily na Facebooku a Instagrame. Tieto činnosti zahŕňajú komunikáciu s blogermi, písanie článkov na mieru, prípravu príspevkov SEO: UX a SEO audit, vrátane krokov, ktoré tieto služby zahŕňajú (analýza kľúčových slov, budovanie spätných odkazov).

Digitálny full-service: Tvorba stratégie a príslušných reklamných formátov potrebných pre kampane, príprava a úprava podkladov pre interné použitie alebo použitie na sociálnych sieťach. Tvorba newslettrov.

Klienti
business lease business lease
decodom decodom
fitinn fitinn
leier leier
medusa group medusa group
proxenta proxenta
resco resco
schneider schneider
softip softip
towercom towercom
vszp vszp
vub vub
Peter Csemez
Peter Csemez
Managing director

Medituje, rozhoduje, cestuje, podpisuje a telefonuje. Oslovte ho a nebudete nespokojní.

Kontakt: csemez@paravan.sk, 0908 999 999.

Peter Rehanek
Peter Řehánek
Google guru

Bratislavčan, Vrakunčan, a online marketér Peter Řehánek je rovnako neoddeliteľnou súčasťou paravanu ako káva našich popoludní či interactive nášho názvu. Googlu rozumie ako nikto.

Kontakt: rehanek@paravan.sk, 0905 333 373.

Roland Bohunicky
Roland Bohunický
Account manager

Postará sa, aby vás klienti našli ešte predtým, ako vás vôbec začnú hľadať. Jeho ale nájdete iba u nás a v najčerstvejšie otvorených reštauráciách.

Kontakt: bohunicky@paravan.sk, 0904 701 766.

Stanislava Valkova
Stanislava Valková
Content specialist

Číta, píše, veľa rozmýšľa, premýšľa, vymýšľa a kontroluje. Opravuje, štylizuje, personifikuje a metaforuje. Pripravuje, nahadzuje a optimalizuje. Bez nej by sme boli rovnako straten ako to í.

Kontakt: valkova@paravan.sk, 0917 712 239.