ecake

Time to be digital

Na trhu sme od roku 2011. Z pôvodne performance špecializovanej agentúry sme sa rýchlo vyprofilovali na digitálnu agentúru zabezpečujúcu pre svojich klientov plnohodnotný online servis.

Naše skúsenosti z domácich aj zahraničných kampaní využívame pri tvorbe stratégií pripravených vždy na mieru. Máme bohaté skúsenosti s programatickým nákupom reklamy, tradičnými reklamnými a sociálnymi sieťami.

Agentúru tvorí tím nadšených a neustále sa vzdelávajúcich ľudí, vďaka ktorým sme každoročne Premier Partnerom Google a partnerom Adform, INRES, Etarget, Cadreon a Strossle.

Naše služby
Analýza a príprava online stratégií
Performance & Branding
Tvorba kreatívneho digitálneho konceptu
Správa sociálnych sietí
SEO & Content marketing

Naše služby:

Analýza a príprava online stratégií

Pri príprave stratégií sa spoliehame nielen na naše dlhoročné skúsenosti v online, ale aktívne sledujeme aj aktuálne trendy, ktoré svet online marketingu ponúka. Pomocou špecializovaných nástrojov a vhodne zvolenej individuálnej stratégie vieme efektívne nastaviť online komunikáciu podľa zadefinovaných cieľov.

Performance & Branding

Pripravujeme multikanálové kampane so zameraním na budovanie značky a predaj. Využívame na to najvhodnejšie reklamné formáty, ktoré nakupujeme cez výkonnostné platformy.

Tvorba kreatívneho digitálneho konceptu

Pripravujeme originálne kreatívne riešenia v digitálnom prostredí, ktoré plne reflektujú potreby klienta. Je pre nás dôležité, aby sme pri príprave kreatívnych konceptov dokázali splniť stanovené ciele a zároveň vyjadriť hodnoty klienta, ktoré ho v komunikácii charakterizujú.

Správa sociálnych sietí

Zabezpečujeme komplexnú správu firemných stránok na sociálnych sieťach. Tvoríme obsah, rozprávame príbehy a pomáhame značkám rásť. Využívame špecializované nástroje na monitoring konkurencie, získavanie interných dát a správu obsahu.

SEO & Content marketing

Pripravujeme audity webových stránok a optimalizujeme ich pre vyhľadávače podľa najnovších aktualizácií. Navrhneme dlhodobú obsahovú stratégiu pre tvorbu kvalitného obsahu, zacielenú na publikum s jasne stanoveným cieľom.

Klienti
Marek Pajtáš
CEO
Ladislav Ferenczi
Executive Director
Samuel Švolík
Head of Digital Media
Andrea Miklová
Client Service Director
Pavol Lelák
Head of Social Media