digita.sk

Úvod / Členovia ADMA / digita.sk
Baví nás vytvárať komunikačné koncepty, ktoré prinášajú zákazníkom zmysluplný zážitok a pomáhajú klientom napĺňať ciele

Sme prvá integrovaná digitálna agentúra na Slovensku.

Vznikli sme v roku 2010 spojením digitálnych oddelení kreatívnej agentúry Wiktor Leo Burnett a mediálnej agentúry Starmedia Co. Náš tím aktuálne tvorí 20 špecialistov, ktorí majú digitál v krvi a spoločne vytvárajú komplexné komunikačné riešenia pre slovenských, ale aj zahraničných klientov. Inhousovo zastrešujeme celkový proces realizácie nielen digitálnych projektov – od identifikácie používateľských preferencií, vypracovania stratégie cez vytváranie kreatívnych konceptov, nastavenie modelu šírenia a mediálny planning až po technologický development a exekúciu.

Naše služby
Integrované kampane
Mediálne kampane
Social media
Technológie & development

Naše služby:

– Integrované kampane

Každá kampaň si vyžaduje najprv správne pochopenie potrieb klienta a zároveň pochopenie potrieb zákazníkov. Insight je pre nás posvätný. Na základe týchto vstupov vytvárame komunikačnú stratégiu, ktorá predstavuje kľúčový podklad na vytvorenie idey. Aj keď sme digitálna agentúra, nebojíme sa ani offlinových zadaní či eventov. Pre klientov ako NN, BMW, Telekom či GSK realizujeme videá či TV a rádiospoty.    

– Mediálne kampane

Popri kreovaní hlavnej idey vytvárame mediálnu kostru kampane, ktorá vyjadruje kedy, kde a komu budeme reklamné posolstvo komunikovať. Svojich zákazníkov postupne vedieme nákupným procesom až k želanému cieľu.

– Social media

Sociálne siete sú dnes významným komunikačným nástrojom, ktorý pomáha facilitovať obojstrannú komunikáciu medzi značkou a zákazníkom. Venujeme sa komplexnému nastaveniu social media stratégie aj využitiu influencerov, s ktorými úzko spolupracujeme, kamarátime sa s nimi a jeden z nich u nás aj pracuje. 🙂

– Technológie & development

Sledujeme najnovšie trendy v oblastí technológií a ak nám nejaká nová dáva zmysel a pomôže nám priblížiť sa k našej cieľovke, vyvolať v nej pozitívnu skúsenosť a splniť cieľ, neváhame ju použiť. Venujeme sa aj klasickému web a mobile developmentu.

Klienti
bmw bmw
gsk gsk
idealstandard idealstandard
innogy innogy
nn nn
penati penati
skoda skoda
telekom telekom
vszp vszp
matej kucek
Matej Kucek
Managing Director

Zodpovedá za biznis, vzťahy a celkový chod agentúry.

roman roj
Roman Roj
Creative Director

Zodpovedá za kreatívny produkt agentúry, vedie kreatívny team a má na starosti aj interné vzdelávanie.

tomas pjontek
Tomáš Pjontek
Digital Media Director

Vedie mediálne oddelenie, vytvára mediálne stratégie a rieši optimalizácie a analytiku.