ADMA prijala do svojich radov nových členov

DigiNews
Martina Ditrichová 3 júl 2018 0 komentárov
Úvod / Blog / Tlačové správy / ADMA prijala do svojich radov nových členov

Mimoriadne nás teší, že sme do našej asociácie mohli prijať dvoch nových členov – agentúry Promiseo a Socialists. ADMA má už 19 členských agentúr, ktoré spoločne zvyšujú úroveň digitálneho marketingu na Slovensku. To, že sme sa takto rozrástli a našimi členmi sú aj mladé ambiciózne agentúry svedčí o tom, že sa nám naše ciele darí plniť a na Slovensku je stále priestor na rast v tejto oblasti.

Do rodiny ADMA pribudli:

Promiseo

Promiseo patrí medzi popredné online marketingové agentúry na Slovensku. S viac ako 8-ročnými skúsenosťami klientom ponúka komplexné stratégie s kreatívnymi riešeniami a performance aktivitami od PPC kampaní cez SEO až po sociálne siete. Vďaka vlastnému video tímu a IT oddeleniu dokáže naplaniť všetky požiadavky klientov. Hoci je agentúra pôvodom z Košíc, svoje služby zabezpečuje nielen na celom Slovensku, ale stále viac aj v zahraničí. Promiseo je jediný Google Premier Partner z východného Slovenska a v roku 2015 sa umiestnilo v rebríčku 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností strednej a východnej Európy.

„Členstvo v ADMA nás povzbudilo. Často sme sa stretávali s tým, že kvalitné marketingové agentúry sú len v Bratislave. Sme radi, že môžeme z Košíc zastúpiť zvyšok Slovenska.“ vyjadril sa k prijatiu Peter Šoltés, CEO Promiseo.

Socialists

Socialists, digitálna agentúra so špecializovaným zameraním na sociálne média vznikla v roku 2016. Zameriava sa na tvorbu dlhodobej social stratégie, inovatívne rozpracovanie online a ATL kampaní pre prostredie sociálnych médií, ideamaking, tvorbu a správu kontentu, ako aj koncepčnú prácu s influencermi a komunitou. V portfóliu má značky ako Škoda, Zlatý Bažant, FunFón, Tuli, Lunter a iné.

„Z prijatia do ADMA máme radosť. Zaradili sme sa medzi TOP agentúry v digitálnej branži na Slovensku. Je to ďalší krok našej misie a zároveň prísľub, že našou prácou budeme posúvať benchmarky,“ Zuzana Semíková, managing director Socialists.

Opäť budeme nových členov prijímať budúci rok. Ak vás zaujímajú podmienky, ktoré museli dané agentúry splniť, aby sa dostali do užšieho výberu, nájdete ich TU.

,,Teším sa, že sa ADMA opäť rozrástla. Po odhlasovaní všetkých členských agentúr sme sa rozhodli medzi seba prijať agentúry Promiseo a Socialists, ktoré nám pomôžu plniť spoločne stanovené ciele a aj naďalej úspešne rozvíjať digitálny trh. ADMA má momentálne 19 členov, ktorí hrdo reprezentujú víziu neustále sa zlepšujúcej úrovne digitálneho marketingu,” uviedol Pavol Kubán, prezident ADMA.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu.