ADMA digital marketing academy je vypredaná

Martina Ditrichová 9 apríl 2019 0 komentárov
Úvod / Blog / ADMA digital marketing academy / ADMA digital marketing academy je vypredaná

Veľmi sa tešíme z veľkého záujmu o našu digitálnu akadémiu. Druhý ročník ADMA digital marketing academy sme vypredali. Ak ste sa nestihli prihlásiť a radi by ste absolvovali kurz digitálneho marketingu so špecialistami z našich členských agentúr, budete mať možnosť aj na jeseň v ADMA digital marketing academy III.

Adma FB 820x460 kópia

Naša akadémia je určená pre každého so záujmom o online marketing. Na svoje si prídu najmä marketéri, ktorí získajú nadštandardný rozhľad v oblasti digitálneho marketingu. Počas 9 kurzov, vedených 9 odborníkmi z našich členských agentúr, získajú účastníci ucelený prehľad hlavných častí digitálneho marketingu a praktický know how od kapacít v danej problematike. V akadémii sa postupne venujeme stratégií digitálnej komunikácie, sociálnym médiám, kreatívnej tvorbe, content marketingu, webu a aplikáciám, médiám a plánovaniu, výkonnostnému marketingu, analytike a na záver akadémie, počas celodenného workshopu digitálneho marketingu, dostanú účastníci reálny klientský brief, ktorý vypracujú pod vedením mentora. Po úspešnom absolvovaní kurzu získajú titul Master of Digital Marketing garantovaný asociáciou.

Prihláseným účastníkom do druhého ročníka ADMA digital marketing academy ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na nich 11. apríla.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu. ditrichovamartina.myportfolio.com