Zúčastnite sa Trend Online Academy

Zaujímavosti
Redakcia ADMA 6 marec 2015 0 komentárov
Úvod / Blog / Realizované projekty / Zúčastnite sa Trend Online Academy

Rozmýšľate, že by ste chceli vedieť viac o digitálnom marketingu, ale neviete ako k takým vzácnym informáciám prísť? Týždenník TREND a ADMA vám s týmto problémom pomôžu!

 

 

 

17. marca štartuje prvý zo štyroch dní seminára Trend Online Academy, na ktorom získate vedomosti na poli digitálneho obchodovania a po úspešnom absolvovaní aj Certifikát online marketéra. Seminár sa odohráva v hoteli NH Gate One v Bratislave alebo sa ho môžete zúčastniť aj celkom online z pohodlia kancelárie.

Program:

 

17. marec – Úvod do online marketingu

Touto témou vás budú sprevádzať Martin VolekJuraj Frank z Volis International a freelanceri Pavel Ungr špecializovaný na SEO, Ján Kvasnička ako odborník na UX a web.

24. marec – Sociálne siete a storytelling

K nosnej téme sa vyjadria Pavol Škorpík z Volis International, social media manager Jakub Křenek zo Socialsharks a Tomáš Záhradník rozoberie právnu stránku online marketingu.

31. marec – E-mail a mobilný marketing

V tomto dátume zažijete aj prednášku od machrov z ADMA kolektívu – zástupcovia Triad Advertising prinesú know-how z oblasti mobilného marketingu:

„Mobilný marketing je jednou z najrozšírenejších foriem marketingu. Nie je však len o SMSkách, brandovaných aplikáciách, či mobilných weboch. Preto sme aj prednášku rozdelili do troch častí – dozviete sa z nej ako základy mobilného marketingu, tak aj súčasné trendy. Zároveň odprezentujeme úspešné case studies, ktoré vás inšpirujú a presvedčia, že mobilný marketing je budúcnosť!“ – Martin Woska. 

Michal Teplica z Digita.sk sa zúčastní panelovej diskusie na tému „Reklama na slovenskom internete v roku 2015“.

14. apríl – Nové trendy a stratégia  

Posledné výstupy budú od Tomáša Peťovského z Google a opäť pánov z Volis International.

Kompletný zoznam spíkrov aj podrobný výpis prednášok nájdete na oficiálnej stránke podujatia. Registrujte sa a staňte sa skutočnými online marketérmi.

https://www.linkedin.com/profile/view?id=248945274

Autor článku
Redakcia ADMA
Redakcia ADMA