Senior Art Director & Idea Maker

Úvod / Senior Art Director & Idea Maker

U nás v TRIADe robíme spoločne (áno, aj accounti, social media ľudia, arťáci, kopíci, stratég a programátori) na kampaniach, ktoré tešia nielen nás, ale aj našich klientov a ich zákazníkov. 

Za posledný rok sme si latku nasadili opäť o kúsok vyššie, ale ak si skromne myslíš, že na to máš a zapadneš k nám, radi ťa stretneme na kávičke pod Devínom.

Zaujíma ťa okrem vnútornej krásy aj tá vonkajšia? Áno? To je dobre, lebo vonkajšiu krásu potrebujú všetky reklamné vizuály.

Rád okrem vysedávania za počítačom a zdokonaľovania už aj tak dokonalých vizuálov vstaneš, následne si sadneš s kolegami a vymyslíš parádne nápady? Nebojíš sa diskutovať, vášnivo argumentovať a ešte vášnivejšie škrtať? Prichádzať so stále novými pohľadmi, ako sa to dá a nie, ako sa to nedá.

Máš chuť zmeniť vzduch, klientov a nakoniec svet (minimálne ten reklamný)?

Chodíš rád do práce, lebo to nie je práca, ale zábava a chodíš rád z práce v normálnych časoch, lebo je to normálne? A keď niekedy treba, tak pomôžeš kolegom vo víkendovom tendrovom ťažení, lebo tak to niekedy je? (ale to ty už dobre vieš)

Myslíš si, že Devín je bližšie, než sa na prvý, druhý aj tretí pohľad zdá?

Super.

Aby sme si boli kvit, my ti pokúkame toto:

  • možnosť robiť s veľkými aj malými klientami, ktorí majú chuť skúšať nové veci
  • priestor pre tvoju vlastnú kreativitu a haluzné nápady
  • ešte viac priestoru na sebarealizáciu – pozícia na vizitke nieje definitívna a z accounta sa u nás môže stať copywriter, alebo zo socialistky kľudne riaditeľka (naozaj)
  • možnosť byť tam, kde sa dejú veci – hlavne na zahraničných konferenciách, kam sme za posledný pol rok poslali už okolo 40 ľudí z Bratislavy a Prahy
  • legendárnu atmosféru a kolektív ako v škole v prírode, fakt, pozri tu
  • dobrú kávu, zdravé ovocie a pravidelný pitný režim (zadarmo)
  • letné grilovačky na záhrade, zimný teambuilding na lyžovačke v Alpách, či pivko hocikedy, keď je chuť… a čas

Čo ty na to? Je ten správny čas na TRIAD? :)   Tak nám napíš a odpovedz na pár otázok.