Najlepšie posty marketingových agentúr za január

DigiTips
Martina Ditrichová 16 máj 2018 0 komentárov
Úvod / Blog / Články / Najlepšie posty marketingových agentúr za január
Spoločnosť Zoomsphere v našich kruhoch netreba veľmi predstavovať. Slovenská firma vyvinula komplexný nástroj na správu sociálnych sietí, ktorú ocenia asi najviac digitálne marketingové agentúry. Zoomsphere sa postará o všetko all-in-one. Navyše zbiera a pravidelne poskytuje informácie o najúspešnejších agentúrach a postoch na sociálnych sieťach. Pozrite si prehľad za mesiac január, kde možno uvidíte aj svoj post na Facebooku či Instagrame, prípadne nájdete inšpiráciu... čo láka pozornosť slovenských užívateľov sociálnych sietí?

Top agentúry na Facebooku

V najlepších postoch vedú tento mesiac autá…

MullenLowe GGK

Zaraguza

PS:Digital

Jandl

Top agentúry na Instagrame

Našli ste svoju agentúru? Gratulujeme! To bol výber toho najlepšieho, čo nám digitálne agentúry v januári priniesli. Ak vás zaujímajú podrobnejšie informácie, najúspešnejšie posty na Instagrame či Twitteri, alebo ktoré posty dostali najviac emojis, viac informácii nájdete priamo v reporte Agency Report Slovakia – January 2018 na stránke Zoomsphere.

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu.