Ktoré decembrové posty na Facebooku si vyslúžili najviac reakcií?

DigiTips
Martina Ditrichová 10 január 2018 0 komentárov
Úvod / Blog / Články / Ktoré decembrové posty na Facebooku si vyslúžili najviac reakcií?

Spoločnosť ZoomSphere, ktorá vyvinula užitočnú platformu na správu sociálnych sietí, zverejnila prieskum úspešnosti digitálnych marketingových agentúr na sociálnych sieťach. Agency Report Slovakia za December 2017 okrem iného zverejnil aj rebríček postov na Facebooku s najväčším počtom reakcií. Asi nikoho neprekvapí, že drvivá väčšina bola vianočne ladených.

1. a 2.  priečku obsadila spoločnosť Zaraguza s nápaditým “social phonom” a offline Vianocami prezentovanými formou videa.

3. PS: Digital

 

4. TRIAD

 

5. Marketinger

 

6. CORE 4

 

7. PS: Digital

 

8. Popradská káva

 

9. Marketinger

 

10. This is Locco

 

Instagram v decembri ovládol TRIAD svojimi milými zábermi zo zákulisia života v agentúre…

Ako ste si všimli tie najpopulárnejšie posty majú určité spoločné vlastnosti – sú originálne, vtipné a nesnažia sa nič predať. Vtedy sa s nimi followeri vedia ľahko stotožniť, a tak dosiahnete organický dosah, ktorý je v ťažkých časoch Facebook Prieskumníka na nezaplatenie. Naši digitálni priatelia, želáme vám veľa reakcií v roku 2018!

Autor článku
Martina Ditrichová
Venujem sa písaniu blogov a článkov a správe sociálnych sietí ako freelancer. Rada tvorím a sledujem pútavé marketingové kampane s pridanou hodnotou, ktoré zarezonujú a vyvolajú emóciu.