Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Pizza SEO mení názov na Basta digital

Naša členská agentúra v priebehu svojho 12-ročného pôsobenia na trhu rozšírila svoje portfólio, a tak sa z Pizza SEO, zameranej na optimalizáciu pre vyhľadávače, stala agentúra Basta digital, ktorá aktuálne zastrešuje kompletný výkonnostný digitálny marketing pre viac ako 80 klientov.

 

“Názov Pizza SEO je známy, ale posledné roky neodrážal to, čo naozaj robíme – kompletný marketing v digitálnom svete s dôrazom na výkon,” povedal Managing Director Basta digital Ján Laurenčík.

Nový názov vznikol na základe interného brainstormingu a prieskumu medzi klientami. “Čo názov znamená? Všetko, čo funguje v digitálnom marketingu… a basta,” dopĺňa Laurenčík. “Snažili sme sa zachovať nadhľad, ktorý v sebe niesol brand Pizza SEO a zbaviť sa obmedzujúcej nálepky SEO firmy.”

 

Vizuálnu identitu pre nový brand vytvorilo Truben Studio. “Logo pracuje s pozíciou dvoch bodiek. Tie predstavujú vzťah dvoch vesmírnych telies, ale aj vyjadrenie toho, čo sa deje za bodkou na konci vety. Je tak znázornený celý vesmír zákonitostí, ktoré sa odohrávajú v každom drobnom detaile, ktorý digitálna agentúra musí obsiahnuť.” vysvetľuje Pavol Truben.

 

Pizza SEO v roku 2017 spoluzaložilo Bluealliance – alianciu špičkových nezávislých výkonnostných agentúr v strednej Európe. S partnermi z aliancie pokrýva pre slovenských klientov celý región. Je jednou z iba 6 slovenských kľúčových Premier Google Partner agentúr špecializovaných na reklamu v systéme Google AdWords. Spoločnosť Deloitte zaradila Pizza SEO medzi najrýchlešie rastúce firmy v rebríčkoch Technology Fast 50 CEE v roku 2016 a Fast 500 EMEA v 2017

Spolu so zmenou názvu zaviedla agentúra v roku 2018 novú tímovú štruktúru. Tímy špecializované na jednotlivé oblasti marketingu (SEO, online reklama, sociálne siete, weby) nahradili kombinované tímy zamerané na klienta.

Medzi klientov Basta digital patria napríklad spoločnosti iClinic, Kúpele Dudince, Popradské, Slovak Lines, Tatra Banka, Metlife, Uniqa či Innovatrics, ale aj viacero menších, rýchlo rastúcich exportných firiem.

Read previous post:
Account Manager

Ak je pre teba manažment tímu kreatívcov aj klientov maličkosť, čítaj tento vskutku úprimný inzerát. #NoBullshit   Ahoj, my sme...

Close