Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Za najvirálnejším videom na Facebooku stojí Slovák

Michaela Krivičku si môžete pamätať ako spíkra z konferencie Digital Rulezz 2017. Michael v roku 2011 založil agentúru Thinkmodo v New Yorku, ktorá vytvára virálne videá pre filmové štúdiá, televízne shows a obchodné značky svetových mien. Projekty Thinkmodo sa neraz dostali do CNN, BBC, Sky News, The New York Times či Forbes. Získali množstvo ocenení a Michael je aj režisér a strihač najsledovanejšieho a najviac zdieľaného videa na Facebooku – Rings, TV Store Prank s rekordnými 330 miliónmi videní.

 

Na prednáške Digital Rulezz prezradil publiku tajomstvo svojho úspechu: “Focusujeme sa iba na jednu vec – kreatívny video content. Navrhujeme ho s úmyslom sharovateľnosti. Vymýšľame niečo vtipné, šokujúce a zaujímavé s pridanou hodnotou. Zároveň musí byť vierohodné, ľudia musia veriť, že je to skutočné. Nepoužívame digitálne efekty, všetko vytvoríme a používame autentické reakcie.”

Michaelove videá majú v sebe obrovský kus kreativity. Ich autentickosť vyvoláva v ľuďoch silné emócie, čím sa stávajú virálnymi. A to nám predsa všetkým ide. Presvedčte sa sami, kde sa skrýva tajomstvo úspechu Thinkmodo. Podľa niektorých je to práve “prekočenie hraníc”.

Videá z dieľne Thinkmodo:

 1. Zombies attack 

 2. Telekinetic Coffee Shop Surprise

3. Elevator Murder Prank 

 4. Rings

5. UFO

 6. Elevating car

 7. Devil Baby Attack

 

Read previous post:
Project/account manager pre e-commerce

Koho hľadáme?   (je nám jedno, či to bude muž alebo žena) Projektového manažéra/accounta pre e-commerce, ktorý bude zodpovedný za riadenie...

Close