Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Dizajnérsky festival Sensorium sa blíži, Warm Up už čoskoro!

Nechajte sa vtiahnuť do sveta dynamických a interaktívnych inštalácií, virtuálnej reality, umelej inteligencie a futuristickej hudby na Sensorium festivale v Bratislave.  Prvý slovenský festival, ktorý mapuje nové technológie vo svete umenia, dizajnu a performance sa blíži, my ADMA sme partnerom podujatia a touto cestou by sme vás na Sensorium festival 2018 pozvali.

Začiatkom mája sa v Bratislave stretnú významní umelci a dizajnéri, ktorí návštevníkom ponúknu náhľad do budúcnosti kreatívneho priemyslu. V rámci festivalu Sensorium sa môžete tešiť na sériu progresívnych workshopov, konferenciu a večerný program, ktorý odprezentuje to najnovšie na poli multidisciplinárnej tvorby. Nepremeškajte ani Sensorium WarmUp, ktorá sa bude konať mesiac vopred v Satori Stagei.

Festival predstaví v premiére výnimočné diela dizajnérov a umelcov z medzinárodnej scény. Na showcase zažijete audio-vizuálne performance a inštalácie. Hlavnou hviezdou Sensoria 2018 bude nemecký mediálny umelec a dizajnér Joachim Sauter. Jeho doménou je experimentovanie s digitálnymi technológiami. Joachim stojí za viacnásobne oceňovaným štúdiom ART+COM. Svojimi kinetickými skulptúrami a inštaláciami odkazuje na široké spektrum tém. Ukážku jeho prác nájdete tu.

Sensorium 2018

Termín:
04 — 05.05.2018

Miesto:

➔ Konferencia a workshopy— Pisztóryho palác

➔ Živý program— 04.05.2018 A4 —priestor súčasnej kultúry ,05.05.2018 Fuga —priestor pre chýbajúcu kultúru, Bratislava

Lísky na festival kúpite tu.

Sensorium WARM UP


Príďte sa naladiť na festival už 4. apríla do Satori Stage na prednášku a workshop umelca a mága Stuarta Nolana.
Lísky na Sensorium sa tu budú tiež dať zakúpiť za zvýhodnenú cenu. Názov Stuartovho workshopu a prednášky je “1000 Mindreaders”. Tisíc čitateľov myšlienok“ je tohtoročný projekt od Stuarta Nolana, počas ktorého bude školiť 1000 nových čitateľov myšlienok. V priebehu tohto interaktívneho sedenia preskúmame úlohu dotyku pri interakcii. Na prednáške Stuart poskytne krátke nahliadnutie do jeho aktuálnej práce s dotykom v oblasti zdravotnej starostlivosti, divadla, tanca, športu, robotiky a 5G.

Tešíme sa na vás, priatelia!

Read previous post:
7 najzásadnejších trendov v digitálnom marketingu

V digitálnom svete sa toho neustále veľa deje. Pre marketérov je miestami náročné držať krok s technologickým pokrokom, ktorý ponúka...

Close