Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Agentúry Performics, Pizza SEO a Visibility medzi kľúčovými Google Partnermi

Tešíme sa z úspechu troch našich členských agentúr, ktoré sa objavili medzi 6 kľúčovými agentúrami, ktoré Google vyhlásil pre rok 2018. Kľúčoví Google Partneri sú z hľadiska kvality lídrami trhu v oblasti poskytovania online marketingových služieb klientom. Google Partnerom sa môže stať digitálna agentúra s certifikátom Premier Google Partner, ktorá intenzívne spolupracuje s najpoužívanejším vyhľadávačom.

Google touto cestou poskytuje marketingovým agentúram komplexnú podporu pri rozvoji biznisu – agentúrneho aj klientského, podporu v oblasti spravovania, merania a optimalizácie kampaní, plus školenia a materiály, ktoré potrebujú, aby pomohli svojim klientom uspieť online.

Kritéria prijatia do klubu Google

Aby agentúra získala tento status, musí splniť niekoľko požiadaviek. Kľúčoví Google Partneri sú digitálne agentúry, ktoré spravujú najvyšší objem investícií klientov a preukazujú rast ich agentúrneho biznisu s Googlom ako aj rast biznisu svojich klientov. Taktiež majú overenú expertízu a skúsenosti v oblasti vytvárania a správy Google AdWords reklamných kampaní, čo sa premieta okrem iného do faktu, že sú držiteľmi minimálne štyroch z piatich možných Google Partners produktových špecializácií.

Gratulujeme Pizza SEO, Visibility a Performics za ich úspechy s Google platformou. Performics je okrem toho jedinou agentúrou, ktorá je Google Premier Partner na Slovensku aj v Čechách zároveň. Všetkým marketérom želáme vysokú návštevnosť a výsledky vo vyhľadávači na prvých priečkach!

Read previous post:
Úprava výsledkov Digital PIE 2018: Digital PIE má ďalšiu Digital Agency of the year, je ňou TRIAD!

Bratislava – 22.3. 2018 Na základe podnetu k výsledkom súťaže Digital PIE 2018 Prípravno-organizačný výbor (POV) včera rozhodol o úprave výsledkov...

Close