Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Najlepšie posty marketingových agentúr za január

Spoločnosť Zoomsphere v našich kruhoch netreba veľmi predstavovať. Slovenská firma vyvinula komplexný nástroj na správu sociálnych sietí, ktorú ocenia asi najviac digitálne marketingové agentúry. Zoomsphere sa postará o všetko all-in-one. Navyše zbiera a pravidelne poskytuje informácie o najúspešnejších agentúrach a postoch na sociálnych sieťach. Pozrite si prehľad za mesiac január, kde možno uvidíte aj svoj post na Facebooku či Instagrame, prípadne nájdete inšpiráciu… čo láka pozornosť slovenských užívateľov sociálnych sietí?

 

Top agentúry na Facebooku

V najlepších postoch vedú tento mesiac autá…

 MullenLowe GGK

 

Zaraguza

PS:Digital

Jandl

 

Top agentúry na Instagrame

Našli ste svoju agentúru? Gratulujeme! To bol výber toho najlepšieho, čo nám digitálne agentúry v januári priniesli. Ak vás zaujímajú podrobnejšie informácie, najúspešnejšie posty na Instagrame či Twitteri, alebo ktoré posty dostali najviac emojis, viac informácii nájdete priamo v reporte Agency Report Slovakia – January 2018 na stránke Zoomsphere. 

Read previous post:
Valentín, ako ste ho možno nepoznali

Valentín nie je iba sviatkom zamilovaných. Je to veľký deň aj pre spoločnosti v snahe získať si srdce zákazníka. Marketingové...

Close