Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Digital Rulezz 2017 – Adapt or DIE!

Koniec novembra v Bratislave sa bude niesť v znamení digitálneho marketingu. V DoubleTree by Hilton Hotel sa 29.11. uskutoční už 7. ročník konferencie Digital Rulezz 2017 s prívlastkom Adapt or DIE! Na najväčší digitálny event na Slovensku príde viac ako 30 renomovaných spíkrov z oblasti marketingu.

O svoj know-how sa podelia zástupcovia domácich aj svetových firiem ako Google, LinkedIn, YouTube, Facebook, Pizza SEO, Triad či Zaraguza. Toto je len zopár zvučných mien z bohatého zoznamu. Zaujímavých prednášok a workshopov sa zúčastní viac ako 500 odborníkov z oblasti marketingu, reklamy a médií. Po oficiálnej časti čaká návštevníkov networkingová afterpárty, na ktorej dostanú priestor vymieňať dojmy z konferencie a nadväzovať hodnotné kontakty.

Veľmi sa tešíme, že aj my sa podieľame na tejto prestížnej digitálnej konferencii ako odborný garant. Účastníci sa budú môcť zúčastniť workshopov, ktoré zastrešujeme, a v rámci hlavnej sály si vypočuť spíkrov aj z členských agentúr ADMA:

 Keď nefungujú tradičné média, Peter Šebo, PS:Digital
 Ty ešte nemáš svojho matfyzáka?, Ján Laurenčík, Pizza SEO
 AD Fiction, Tomáš Sokol, ecake  & Daniel Zaiček, Performics
 Ako technológia pomáha kreativite? Martin Woska, Triad Advertising  
 

Martin Woska je kreatívny, strategický riaditeľ a spolumajiteľ jednej z najinovatívnejších reklamných agentúr – TRIAD Advertising. Zároveň je prezidentom klubu najoceňovanejších kreatívcov na Slovenska, ADC. Je držiteľom množstva ocenení doma aj v zahraničí a jeho prednáška bude jedným z najväčších highlightov Digital Rulezz.

Ďalším lákadlom je náš workshop Autentické. Smart. Inovácie -  3 prednášky, 3 agentúry a 90-minútový workshop. ADMA členovia vám predstavia, prečo funguje autenticita v reklame, čo je to smart content 21. storočia a ako využiť zlatú baňu Social Inovácií vo svoj prospech. O autenticite, ako kľúči k získaniu sympatií fanúšikov porozprávajú zástupcovia z Core4 Ivana Pacoňová a Martin Polakovič. Ivana momentálne pôsobí ako creative directorka a je autorkou doteraz najkomentovanejšieho postu na slovenskom Facebooku. O svoj “autentický” know how sa podelí aj copywriter a ideamaker z Core4, Martin Polakovič.

Tipy ako tvoriť obsah 21. storočia prezradí Marek Didák, kreatívny riaditeľ a spoluzakladateľ digitálnej agentúry Hype. Mareka môžete vidieť v jeho pravidelnej relácii #DigiNews, kde zhŕňa najpodstatnejšie novinky, ktoré sa udiali za posledný mesiac na internete.

O inováciách v social svete ako zlatej bani pre odvážnych prezradí viac teamleaderka z TRIADu Zuzana Tvarošková.  Tvaroh, ako Zuzku všetci volajú, začínala v TRIADe ako social media manager a momentálne šéfuje polovici agentúry. Svoju social media dušu nezaprie a jej rukopis môžete spoznať v komunikácii značky Becherovka na Slovensku.

 

Okrem toho si na Digital Rulezz budete môcť vychutnať náš ďalší workshop Ako vyhrať Digital PIE? Porotcovia národnej súťaže digitálneho marketingu Digital PIE 2017 prezradia, ktoré práce sa im najviac páčili a ako uspieť v jednotlivých kategóriách Performance, Idea a Execution. Tešiť sa môžete na názory troch spíkrov:

Martin Woska| Chief Creative & Strategy Director and partner | TRIAD Advertising
Marek Šulík| Strategy Director, Consultant, Partners Trainer | Visibility, BOTTLE, Google
Matej Klempa| Art Director | Wezeo

 

Okrem už spomenutých spíkrov, sa môžete tešiť aj na zahraničných hostí – Rohan Premnath z EMEA a Spotify, Nick Vale z Wavemaker, Jason Miller z LinkedIn a Andrew Blackwood z Crimtan UK. Slovenskú marketingovú scénu bude reprezentovať aj Michal Pastier zo Zaraguza, Damian Huba z Google, Lukáš Fabo z LJ Studio, známy bloger Kamil Aujeský či moderátor Sajfa a mnoho ďalších spíkrov, ktorí stoja za pozornosť.

Veríme, že sme vás na jedinečný digitálny event navnadili a uvidíme sa na Digital Rulezz 2017 – Adapt or DIE! Ak ešte nie ste na konferenciu registrovaní, ušetríme vám čas, stačí kliknúť sem.

Read previous post:
Digital Researcher

Sme najväčšia online mediálna agentúra na Slovensku a hľadáme kolegyňu alebo kolegu na strategickú pozíciu s ambíciou aktívne sa podieľať...

Close