Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Pizza SEO členom BlueAlliance

Deväť digitálnych marketingových agentúr zo strednej a východnej Európy sa dohodlo na spolupráci.

BlueAlliance je dohoda o medzinárodnej spolupráci deviatich certifikovaných Google Premier partner agentúr z Chorvátska, Českej republiky, Maďarska, Litvy, Poľska, Rumunska, Slovenska a Ukrajiny.

Spojenie umožňuje Pizza SEO a ostatným partnerským agentúram ponúkať služby v konzistentnej kvalite na všetkých hlavných CEE trhoch. Zároveň posilní partnerské aktivity a výmenu poznatkov o lokálnych trhoch a nákupných zvykoch zákazníkov v jednotlivých krajinách.

BlueAlliance spája agentúry s podobnými hodnotami, poslaním a špecializáciou. Členmi BlueAlliance sú nezávislé podnikateľské subjekty s rozsiahlymi skúsenosťami v digitálnom marketingu – všetky sú certifikované ako Google Premier Partners.

Agentúry, ktoré podpísali dohodu, na svojich lokálnych trhoch profesionálne pôsobia v rovnakých oblastiach: digitálna analytika, SEO, platené vyhľadávanie a sociálne siete.

Členmi aliancie BlueAliance sú:

  • Aweb (Ukrajina),

  • Bluerank (Poľsko),

  • Effectix (Česká republika),

  • eStrategai (Litva),

  • Growww Digital (Maďarsko),

  • INTREN (Maďarsko),

  • KG Media (Chorvátsko),

  • Pizza SEO (Slovensko),

  • WebDigital (Rumunsko).

Aliancia BlueAlliance bola vytvorená s cieľom pomôcť klientom všetkých zainteresovaných agentúr splniť ciele spojené s rozvojom a expanziou na trhoch strednej a východnej Európy. Dohoda o vytvorení partnerstva BlueAlliance bola podpísaná počas workshopu na výmenu poznatkov a skúseností, ktorý sa konal v sídle spoločnosti Bluerank (Poľsko) koncom augusta. Úvodného stretnutia sa zúčastnili aj predstavitelia z Google Poľsko – varšavského zastúpenia spoločnosti.

“Spojenectvo nezávislých lokálnych agentúr s overenou kvalitou umožňuje medzinárodným klientom efektívne škálovať digitálne kampane. Každý z partnerov patrí medzi najkvalifikovanejšie digitálne marketingové agentúry na svojom trhu,” hovorí Andrej Salner, Managing Partner agentúry Pizza SEO.

Read previous post:
Senior Art Director & Idea Maker

U nás v TRIADe robíme spoločne (áno, aj accounti, social media ľudia, arťáci, kopíci, stratég a programátori) na kampaniach, ktoré tešia nielen nás,...

Close