Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Štrnásť agentúr hľadá pätnástu. A šestnástu…sedemnástu…

Členská základňa ADMA sa rozširuje od jej vzniku každým rokom. V roku 2017 znova hľadáme tých, ktorí žijú digitálnym marketingom na Slovensku rovnako ako my. Nájdeme?

ADMA: kto sme?

Asociácia digitálnych marketingových agentúr (ADMA) je významnou asociáciou, ktorá spája najlepších odborníkov z oblasti online marketingu na našom trhu. Diskutujeme malé i veľké agentúrne problémy a snažíme sa pomôcť trhu iniciatívami a kontinuálnym vzdelávaním našich vlastných členov ako aj klientov. Podporujeme aj začínajúcich marketérov a študentov, čím spolu zlepšujeme podmienky pre rozvoj digitálnej reklamy.

Technológie a ich zmysluplné uplatňovanie je príznačné pre agentúry ADMA. Rovnako vystupujeme tam, kde to dáva najväčší význam – na konferenciách ako Trend Marketing Summit, Rulezz.sk, či sami vedieme úspešný projekt Digitálne chuťovky a organizujeme súťaž v digitálnom marketingu DIGITAL PIE. Prednášky na vysokých školách, e-booky, kvalitný obsah na našej webstránke a ďalších spriatelených webstránkach či sociálne siete sú samozrejmosť, bez ktorých to dnes už nejde.

Zameranie členov je rôznorodé –  členské miesta otvárame digitálnym full-service agentúram, performance agentúram, digitálnym mediálnym agentúram a po prvý krát aj UX agentúram. Našimi aktuálnymi členmi sú agentúry B2B Group, Core4, digita.sk, ecake, Elite Solutions, NetSuccess, paravan interactive, Pizza SEO, PS:Digital, RIEŠENIA.com, SCR Interactive, TRIAD Advertising, VISIBILITY a Zaraguza.  

ADMA: čo ponúkame?

Ako člen asociácie budete mať možnosť podieľať sa na stratégii asociácie a dostanete možnosť formovať digitálny trh, vstupovať naň v mene asociácie a podieľať sa na témach, ktoré asociácia komunikuje. Rovnako získate možnosť prednášať na partnerských konferenciách či našom vlastnom projekte Digitálne chuťovky. Výsadami členov sú aj voľné vstupy na rôzne podujatia asociácie, právo prezentovať svoje členstvo formou loga asociácie a možnosť využívať komunikačné kanály asociácie na vlastnú propagáciu.

ADMA: čo požadujeme?

Kontaktujte nás na adrese sekretar@adma.sk, zašleme Vám všetky potrebné informácie k prijímaciemu procesu spolu s prihláškou, ktoré budeme požadovať najneskôr do 20. 06. 2017. Po prvom kole výberu uchádzačov pozveme vybraných účastníkov na valné zhromaždenie, kde vyberieme víťazov a nových členov. Právoplatne sa novými členmi ADMA vybrané agentúry stanú už od 01. 07. 2017.

Read previous post:
Ako vzniká sociálny fenomén: #followmeto

Prečo robia stovky tisíc ľudí po celom svete rovnakú fotku?

Close