Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Zúčastnite sa Trend Online Academy

Rozmýšľate, že by ste chceli vedieť viac o digitálnom marketingu, ale neviete ako k takým vzácnym informáciám prísť? Týždenník TREND a ADMA vám s týmto problémom pomôžu!

 

 

 

17. marca štartuje prvý zo štyroch dní seminára Trend Online Academy, na ktorom získate vedomosti na poli digitálneho obchodovania a po úspešnom absolvovaní aj Certifikát online marketéra. Seminár sa odohráva v hoteli NH Gate One v Bratislave alebo sa ho môžete zúčastniť aj celkom online z pohodlia kancelárie.

Program:

 

17. marec – Úvod do online marketingu

Touto témou vás budú sprevádzať Martin VolekJuraj Frank z Volis International a freelanceri Pavel Ungr špecializovaný na SEO, Ján Kvasnička ako odborník na UX a web.

24. marec – Sociálne siete a storytelling

K nosnej téme sa vyjadria Pavol Škorpík z Volis International, social media manager Jakub Křenek zo Socialsharks a Tomáš Záhradník rozoberie právnu stránku online marketingu.

31. marec – E-mail a mobilný marketing

V tomto dátume zažijete aj prednášku od machrov z ADMA kolektívu – zástupcovia Triad Advertising prinesú know-how z oblasti mobilného marketingu:

“Mobilný marketing je jednou z najrozšírenejších foriem marketingu. Nie je však len o SMSkách, brandovaných aplikáciách, či mobilných weboch. Preto sme aj prednášku rozdelili do troch častí – dozviete sa z nej ako základy mobilného marketingu, tak aj súčasné trendy. Zároveň odprezentujeme úspešné case studies, ktoré vás inšpirujú a presvedčia, že mobilný marketing je budúcnosť!” – Martin Woska. 

Michal Teplica z Digita.sk sa zúčastní panelovej diskusie na tému “Reklama na slovenskom internete v roku 2015″.

14. apríl – Nové trendy a stratégia  

Posledné výstupy budú od Tomáša Peťovského z Google a opäť pánov z Volis International.

Kompletný zoznam spíkrov aj podrobný výpis prednášok nájdete na oficiálnej stránke podujatia. Registrujte sa a staňte sa skutočnými online marketérmi.

https://www.linkedin.com/profile/view?id=248945274

Read previous post:
Nástroje pre ešte lepší dizajn webu

Dizajn vám stále robí problém aj keď máte hotový web. Tieto tri nástroje vám pomôžu prekonať ťažké chvíle.

Close